Praca (IŁŻA) - SPRZEDAWCA Wólka Gonciarska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wólka Gonciarska, powiat: zwoleński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przyjmowanie, metkowanie towarów handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: (IŁŻA) - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wólka Gonciarska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zwoleński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

ogólne prace w gospodarstwie, mycie budynków inwentarskich, koszenie trawy na terenie gospodarstwa
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kunowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

prace związane z użytkowaniem lasu, z ochroną lasu, prace konserwacyjne i naprawcze, prace związane z hodowlą lasu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Męcikał (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Brzeg (opolskie)

TŁUMACZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO, KIRGISKIEGO, ANGIELSKIEGO - od 2 640 PLN

tłumaczenie faktur, instrukcji, kontakt z odbiorcami
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kęszyca Leśna (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z organizacją urzędu,obsługa urządzeń biurowych,aktualizacja ofert pracyumieszczanie ofert na stronie internetowejobsługa sieci EURESsporządzanie tabel i zestawieńarchiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Leszno (wielkopolskie)

STAŻ - PROJEKTANT - 997,4 PLN

-nauka projektowania-obsługa oprogramowania REVIT+LOTUS-obsługa klienta-nauka podstaw kosztorysowania-obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC KUCHENNA M/K - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT D/S KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie gospodarki magazynowej,rozliczanie lekarzy weterynarii, dokumentowanie i księgowanie dochodów i wydatków, prowadzenie kasy Isspektoratu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

zaopatrywanie zakłądu w narzedzia, surowce, materiały, paliwo, wyszukiwanie potencjalnych dostawców, analizowanie cen i warunków dostaw
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Mielec (podkarpackie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Cegłów (mazowieckie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kobyłka (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Jawor (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN - od 2 000 PLN

demontaż, remontowanie maszyn, naprawa transporterów, przekładni mechanicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mikołów (śląskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 5 700 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności programowania (JAVA, PHP, C); znajomość ASP.NET/MVC oraz metodologii SCRUM, ukończony kurs SOFTWARE DEVELOPMENT. Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, język ukraiński w stopniu biegłym. Doświadczenie zawodowe 2 lata na w/w stanowisko. Ogólny zakres obowiązków: implementacja rozwiązań biznesowych w technologii Sale sforce w oparciu o dokumentację w języku angielskim i ukraińskim, dokumentowanie własnego kodu, wsparcie działań analitycznych i wdrożeniowych z wykorzystaniem języka angielskiego i ukraińskiego, code review we współpracy z innymi członkami zespołu, dbaniem o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie, praca w oparciu o metodykę SCRUM. Pozyskiwanie kontaktów z rynku Europy Wschodniej w celu poszerzenia obszaru rekrutacji kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawanie towarów; przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowywanie ich do sprzedaży detalicznej (rozpakowywanie, znakowanie, eksponowanie towarów na przenośnych urządzeniach sprzedażowych); zabezpieczanie wyłożonych towarów przed uszkodzeniem i zniszczeniem; zapewnianie szybkiej i sprawnej obsługi klienta; przekazywanie klientom pełnej informacji o sprzedawanych towarach (cena, nazwa, producent, właściwości, termin przydatności do spożycia lub użycia);przyjmowanie należności za sprzedany towar oraz wystawianie paragonów; uzupełnianie asortymentu sprzedawanych towarów; przyjmowanie reklamacji zakupionych towarów; zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz warunków sanitarnych sprzedaży na targowisku/bazarze; porządkowanie stanowiska pracy po zakończeniu sprzedaży; dbanie o wizerunek punktu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 000 - 2 400 PLN

Rozwożenie towaru na terenie powiatu.
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Nysa (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

reprezentowanie firmy, umiejętność sprzedaży produków, prowadzenie bazy klientów, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane, murowanie szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Górzyn (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż pizzy, obsługa baru
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Złotoryja (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

realizacja całokształtu zadań z produkcją wyrobów garmażeryjnych oraz potraw jak najwyższej jakości i atrakcyjności zgodnie z obowiązującymi recepturami
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 13 PLN

pozyskiwanie, sortowanie kwiatów, uprawa i pielęgnacja krzewów róż w szklarnii.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Laryszów (śląskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

młodszy bibliotekarz
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Zielona Góra (lubuskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Brzeżno (zachodniopomorskie)

MASARZ - do 1 850 PLN

rozbiór mięsa, produkcja wedlin i podrobów
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Świnice Warckie-Kolonia (łódzkie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Usługi remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kaliszkowice Ołobockie (wielkopolskie)