Praca (IŁŻA) - SPRZEDAWCA Wólka Gonciarska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wólka Gonciarska, powiat: zwoleński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przyjmowanie, metkowanie towarów handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: (IŁŻA) - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wólka Gonciarska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zwoleński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA -HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

rozwozenie materiałów firmowych na montaże, odbiór towarów, ustne reklamowanie usług i towarów firmowych (samochód dostawczy z przyczepką mobilną)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

obsługa komputera, biura
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kraśnik (lubelskie)

STANOWISKO - POMOC ADMINISTRACYJNA. - od 1 850 PLN

Urząd Miejski Lipiany, prace aministracyjno-biurowe, wykształcenie minimum średnie,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipiany (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Ukłądanie, sortowanie towaru, metkowanie, nabijanie cen, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, wydawanie posiłków, sprzątanie, obróbka termiczna, zmywanie naczyń w zmywarce
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Władysławowo (pomorskie)

OPIEKUN ZWIERZĄT DOMOWYCH - od 2 500 PLN

Prace porządkowe w stajni, opieka nad końmi, kazda ciągnikiem rolniczym, prace porządkowe w ogrodzie.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zakopane (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych i gospodarczych na terenie gminy Wierzchowo
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Rydzyna (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac polowych w gospodarstwie rolnym, cięcie sadu i sortowanie owoców prace porządkowe, sadzenie drzewek.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Jakubowizna (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

wydawanie obiadów na stołówce szkolnej uczniom
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Augustów (podlaskie)

POMOC KELNERA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Rymań (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

pełna obsługa maszyn zaprogramowanych w języku chińskim , odbieranie i pakowanie worków, prace pomocnicze w trakcie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PILARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Sosnówka (opolskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kopalina (dolnośląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 11,5 PLN

montaż i pakowanie elementów drewnianych,obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Łososina Dolna (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, opis towarów według indeksów, kontrola ilościowa, wizualna, jakościowa, przyjmowanie potwierdzeń przyjęcia towaru, pakowanie WZ.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Głuchołazy (opolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów konstrukcji ze stali nierdzewnej do montażu kompresorów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Waganowice (małopolskie)

MONTAŻYSTA - STOLARZ - od 1 850 PLN

MONTAŻ MEBLI NIETYPOWYCH STOISK TARGOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE I SKŁADANIE PODZESPOŁÓW, MONTAŻ U KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Skierniewice (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta w stacji diagnostyczne, wystawianie faktur, korespondencja
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gniezno (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

oferowanie i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Pietrzykowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

Wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie; przygotowywanie korespondencji; obsługa komputera, połączeń telefonicznych; wykonywanie pomocniczych prac biurowych; 1/2 etatu; godziny pracy do ustalenia; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gliwice (śląskie)