Praca BRUKARZ (O) Tarnów HERY-BRUK AGNIESZKA ROJEK-HERYSZEK KRZYSZTOF HERYSZEK S.C.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11zł/h brutto - uzależnione od wykonanej pracy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 11 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca na terenie powiatu tarnowskiego - zapewniony dowóz z siedziby firmy w Koszycach Wielkich, umowa zlecenie, praca w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie 11zł brutto/godz. Kontakt: HERY-BRUK AGNIESZKA ROJEK-HERYSZEK KRZYSZTOF HERYSZEK S.C., tel. 609 704 641.

Nazwa pracodawcy:
HERY-BRUK AGNIESZKA ROJEK-HERYSZEK KRZYSZTOF HERYSZEK S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
-, 33-111 Koszyce Małe, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszyce Małe

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz