Praca (IŁŻA) - OPIEKUNKA DZIECIĘCA Iłża kontakt przez PUP

Stanowisko: (IŁŻA) - OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-01-14

Lokalizacja: Iłża (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Iłża, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: (IŁŻA) - OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iłża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: opiekunka dziecięca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekunka dziecięca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Lelice (mazowieckie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - od 2 000 PLN

dbanie o porządek w obiekcie, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i sal do ćwiczeń
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Leszno (wielkopolskie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dojenie krów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wróblewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, OBSŁUGI KLIENTA, PRZYJMOWANIA TOWARU, SERWOWANIA CIAST I DESERÓW, OBSŁUGI URZĄDZEŃ W KAWIARNI.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Ślesin (wielkopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Międzychód (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

załadunek, rozładunek, przyjmowanie towarów, obsługa komputera - programu magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Żuromin (mazowieckie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji sanitarnych, montaż urządzeń i przyborów sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-06-10 - Radlin (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 800 PLN

Pobieranie prób i ocena jakościowa surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, przygotowywanie bieżącej dokumentacji u raportów z zakresu kontroli jakości, rozpatrywanie reklamacji jakościowych, kontrola i szkolenia pracowników, prowadzenie dokumentacji systemowej zgodnej z wymogami HACCP/BRC/IFS.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kolonia Klepaczka (śląskie)

PŁYTKARZ - 997,4 PLN

wykonywanie czynności związanych z wkończeniem wnętrz i elewacjikafelkowanie, malowanie, szpachlowaniezabudowy kartonowo-gipskowenauka obsługi narzędziStaż odbywać się będzie w dzielnicy: Łubinowa
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 1 400 PLN

wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek budowlanych; wykonywanie tynków; dobieranie oraz przygotowanie materiałów do wykonania murowanych konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Górzno (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łochów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

Sprzątanie budynków, zamiatanie posadzki, mycie posadzki, lamperii, okien, sprzątanie terenu zewnętrznego wokół budynków, zimą odśnieżanie chodników, ciągów pieszych, posypywanie piaskiem, roznoszenie korespondencji spółdzielni do skrzynek pocztowych
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów na terenie kraju oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Odra (śląskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO LUB POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z obsługą maszyn i narzędzi warsztatowych,- nauka wymiany opon, olejów, filtrów,- nauka diagnozowania usterek.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zgierz (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Maciejowice (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 080 PLN

realizacja zleceń dostaw na terenie UE, obsługa dokumentów CMR
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Piaseczno (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

wystawianie dokumentów przewozowych (CARNET TIR, CMR), przygotowywanie i wysyłanie zgłoszeń celnych do systemów NCTS2, ECS, plombowanie naczep w miejscu uznanym, doradztwo celne, opracowywanie wniosków, odwołań w ramach gospodarczych procedur celnych, opracowywanie i wysyłanie zgłoszeń tranzytowych do białoruskiego systemu celnego w ramach Euroazjatyckiej Unii Celnej
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Kierowca międzynarodowy. Miejsce pracy: teren Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Siechnice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Dębowiec (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie dzianin
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

ewidencja dok. i ich archiwizacja, sporządzanie dok., prowadzenie korepondencji
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Mielec (podkarpackie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi młodszymi w czasie zajęć i wycieczek,przygotowywanie i powielanie materiałów dydaktycznych , opieka nad dziećmi w swietlicy
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Rudno (lubelskie)

SPECJALISTA DS. USŁUG PRALNICZYCH ( 88 DOF.>50R.Ż) - od 2 010 PLN

Oferta pracy dla bezrobotnych >50rż.obsługa maszyn i urządzeń pralniczych.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Otwock (mazowieckie)

OSOBA ŚWIADCZĄCA PRACE MAGAZYNOWE - CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z DZIAŁANIEM MAGAZYNU PRZY UŻYCIU WÓZKA WIDŁOWEGO LUB MASZYNY MYJĄCEJ - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; uprawnienia na wózki widłowe; ważna książeczka sanepidu; obsługa wózka widłowego; obsługa maszyny myjącej; proste prace magazynowe; umowa zlecenie; praca na trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gliwice (śląskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAZY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

konsultacje z klientami firmy w sprzawie sprzedawanych usług internetowych, sprzedaz przez telefon
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kielce (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie zawodowe, istnieje możliwość przyuczenia. Zakres obowiązków: obróbka wstępna drzewa, przygotwanie do dalszego przetworzenia
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Borzytuchom (pomorskie)

ZBROJARZ - BETONIARZ PRODUKCJA NIETYPOWYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - od 2 300 PLN

Przygotowywanie form , przygotowywanie zbrojenia , betonowanie , szpachlowanie , zbijanie palet , składowanie zbrojenia prefabrykatów , skręcanie form , demontaż szalunków , sprzątanie , murowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Środa Śląska (dolnośląskie)