Praca HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH Starogard Gdański PUH INSTALACJE HYDRAULICZNE,WODA, GAZ, C.O. USŁUGI BUDOWLANE TADEUSZ BAŃKO

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Franciszka Sędzickiego 8, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Pracodawca oczekuje doświadczenia zawodowego

Nazwa pracodawcy:
PUH INSTALACJE HYDRAULICZNE,WODA, GAZ, C.O. USŁUGI BUDOWLANE TADEUSZ BAŃKO

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: Teresa Bańko

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych