Praca HOSTESSA Racibórz kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: promowanie produktów klienta

Data publikacji: 2016-01-19

Lokalizacja: Racibórz (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie za godzinę przepracowaną

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Klasztorna 9, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Ulica pracodawcy: Klasztorna

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

DORADCA ZAWODOWY, DORADCA ZAWODOWY -STAŻYSTA - od 1 850 PLN

1.Udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia.2.Udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy.
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Rejowiec Fabryczny (lubelskie)

INWENTARYZATOR PRACA ZA GRANICĄ - do 150 PLN

Liczenie towaru w sklepach sieci handlowych, obsługa skanera.
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Żory (śląskie)

HOSTESSA - od 15 PLN

Witanie gości,pomoc w obsłudze serwisu kawa,herbata,opowiadanie i prezentacja
kontakt przez OHP - 2017-07-27 - Tychy (śląskie)

OSOBA DO PRZYGOTOWANIA PIZZY I JEJ WYPIEKU - od 11 PLN

przygotowanie pizzywypiekanie pizzyprzygotowanie składników do pizzy
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - 11 - 20 PLN

- obsługa wózka jezdniowego- magazynowanie towaru na półkach
kontakt przez OHP - 2016-03-24 - Teresin-Gaj (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI - od 13 PLN

składanie i malowanie gotowych produktów, pakowanie
kontakt przez OHP - 2017-02-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 500 EUR

Zagraniczna Agencja Pracy Tymczasowej rekrutuje pracowników w imieniu kilku pracodawców, takich jak stocznia w Capelle aan de Ijssel.
kontakt przez OHP - 2017-10-19 - Holandia (Holandia)

REKRUTER - od 13 PLN

Zbieranie formularzy kontaktowych od osób, które mogą być zainteresowane nauką w szkole dla dorosłych.
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

montaż podzespołów do pralek i lodówek
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK, ROZDAWANIE ULOTEK - do 0,04 PLN

Dystrybucja ulotek i plakatowanie wg zleceń
kontakt przez OHP - 2016-02-29 - Katowice (śląskie)

MONTER ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ - od 3 000 PLN

monter odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Częstochowa (śląskie)

MONTER WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 8 PLN

Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczychzamawianie towarudbałość o wygląd asortymentuwłaściwa ekspozycja towaru
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC PRZY OBSŁUDZE IMPREZ PLENEROWYCH/DĘBICA - od 12 PLN

pomoc przy obsłudze imprez plenerowych, prowadzenie samochodu do 3,5t
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZIELARSKO-MEDYCZNYM - od 1 850 PLN

Wykształcenie średnie o kierunku technik farmacji lub ukończony kurs towaroznawstwa zielarskiego, wymagana znajomość języka rosyjskiego.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Zdrowe Miasto" Sp. z o.o. - 2016-03-10 - Racibórz (śląskie)

INFORMATYK - od 1 900 PLN

Planowanie pracy i wybór codziennych priorytetów w ramach założonych celów, bieżąca obsługa awarii sprzętu komputerowego, opieka nad sprzętem IT-utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych w szczególności nadzór i kontrola aplikacji biznesowych. WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość środowiska MS Windows, Excel, sprzętów komputerowych i urządzeń biurowych, podstawowa znajomość technologii sieciowych, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów.
Schiever Polska Sp. z o. o. Centrum Handlowe Auchan - 2016-10-31 - Racibórz (śląskie)

SERWISANT OBRABIAREK CNC AUTOMATYK/MECHANIK - od 1 850 PLN

Opis stanowiska: instalowanie obrabiarek na terenie firmy Klienta, świadczenie usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla Klientów firmy w kraju i za granicą, wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn CNC, montaż i budowa obrabiarek w siedzibie firmy.Wymagania: wykształcenie techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka), znajomość sterowników CNC i serwisowania urządzeń, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, samodzielność i dobra organizacja pracy, znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem, gotowość do częstych wyjazdów, prawo jazdy kat. "B"Oferujemy: umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, elastyczne godziny pracy.Wysokość proponowanego wynagrodzenia do ustalenia z pracodawcą (zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji zawodowych, uprawnień, umiejętności itp.)
TBI TECHNOLOGY Sp. z o. o. - 2016-09-26 - Racibórz (śląskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

Przygotowywanie potraw.Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Racibórz (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK NA MIEŚCIE - 7 - 8 PLN

wręczanie materiałów reklamowych przechodniom
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Rybnik (śląskie)

OPERATOR MASZYN - 13,1 - 14,1 PLN

obsługa urządzeń do cięcia, wykrawania metalu
kontakt przez OHP - 2017-09-01 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

pakowanie/rozpakowywanie palet; pakowanie produktu w opakowania zbiorcze, dbanie o powiedzone mienie i czystość na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Bieruń (śląskie)

KUCHARZ-PIZZER - od 11 PLN

przygotowanie posiłków (pizzy)
kontakt przez OHP - 2016-06-27 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO -BIUROWY - do 13 PLN

obsługa biura, prace administracyjne, obsługa biura, obsługa urządzeń znajdujących się w biurze
kontakt przez OHP - 2017-10-02 - Kalisz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 8 - 10 PLN

prace magazynowe, kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Szczepańcowa (podkarpackie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 150 PLN

szlifowanie, wyrównywanie powierzchni, lakierowanie, klejenie skór, obszywanie kierownic
kontakt przez OHP - 2017-10-02 - Wałbrzych (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU - od 2 000 PLN

Dozór obiektu. 24 godzinne/zmiany od 7 do 7, w nocy obchody.
kontakt przez OHP - 2017-06-07 - Stobnica (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe, skanowanie towarów
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

praca na taśmie pakowanie mydła lub proszków ,Sortowanie produktów i usuwanie uszkodzonych,Czyszczenie i utrzymywanie w czystości miejsca pracy
kontakt przez OHP - 2017-07-04 - Racibórz (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY - od 1 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji; zajęcia wychowawczo-dydaktyczne; dbanie o wygląd sali
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Sosnowiec (śląskie)

WYCHOWAWCA KOLONIJNY - 2 000 - 2 500 PLN

Opieka nad dziećmi w czasie letniego wypoczynku w ośrodku stacjonarnym.
kontakt przez OHP - 2017-07-03 - Grzybowo (pomorskie)