Praca HOSTESSA/HOST Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: promowanie produktów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 30 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/HOST

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 30 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Wola

Rabsztyńska 8, 01-140 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Rabsztyńska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: promocja

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Wola

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa