Praca HANDLOWIEC Potrzebna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Potrzebna, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zdobywanie klientów na terenie Ukrainy. Sprzedaż akcesoriów do opakowań chemicznych, IBC, kontenerów, beczek, kanistrów. Praca biurowa. Znajomość języka ukraińskiego potrzebna do kontaktów z odbiorcami z Ukrainy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Potrzebna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 19.05.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
rozeznanie w branży opakowań, umiejetność nawiazywania kontaktów.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierownanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż opakowań chemicznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży