Praca HANDLOWIEC Nowe Miasto nad Pilicą P.P.H.U. "LEO"S.C.

PL.ARMII KRAJOWEJ 3, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Propozycje zakupu towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Miasto nad Pilicą

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe Miasto nad Pilicą

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik handlowiec*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. "LEO"S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Skierowanie do pracy z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto nad Pilicą

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Miasto nad Pilicą

Ulica pracodawcy: PL.ARMII KRAJOWEJ

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*