Praca GRAFIK KOMPUTEROWY (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI) Warszawa FIREART SP. Z.O.O.

Balonowa 8, 02-635 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2500 zł/mc

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Grafik komputerowy multimediów (wymagany staż - lata: 4)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie - grafik komputerowy; dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Illustrator, Corel Draw, FontLab, Adobe After Effects, Cinema 4D, Sketch, InVision, FinalCut Pro, Adobe Premier Pro, Adobe Audition, Unity Gamemaker, Anime Studio, FL Studio; znajomość CSS oraz HTML; 4 lata doświadczenia na ww. stanowisku; biegła znajomość języka angielskiego, rosyjskiego w mowie, dobra znajomość w piśmie; mile widziana dobra znajomość języka ukraińskiego; konieczność posiadania portfolio. Zakres obowiązków tworzenie projektów webowych, praca nad projektami klientów, ilustrowanie, twórcze podejście do zadań, wykonanie grafiki dla projektów klienckich i na zapotrzebowanie własne firmy, dbanie o spójność graficzną projektu. Miejsce pracy: ul. Balonowa 8, Warszawa-Mokotów. Zgłoszenia mailowe: hello (at) fireart-d.com

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: FIREART SP. Z.O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Belgradzka 4/42, 02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Belgradzka

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów