Praca GLAZURNIK Zielonka Warszawska Grupa Wykończeniowo-Budowlana Tetiana Magdziak

Wrzosowa 27, 05-220 Zielonka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Układanie glazury i terakoty. Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielonka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielonka

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 500 PLN

Data zakończenia pracy: 29.04.2017

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Warszawska Grupa Wykończeniowo-Budowlana Tetiana Magdziak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Zielonka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielonka

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik