Praca GLAZURNIK Kręczki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kręczki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
kladzenie plytki glazurnej, gresu, robienie zapraw, kleju, wykonywanie projektów, kucie starej plytki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kręczki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: rysunek techniczny

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016