Praca GLAZURNIK Grodzisk Mazowiecki kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 1 100 PLN

Zakres obowiązków: Układanie płytek ceramicznych na ściany budynków.

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Układanie płytek ceramicznych na ściany budynków.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoba z umiejętnością układania płytek ceramicznych na ściany budynków.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Daleka

Numer budynku pracodawcy: 11A

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż, usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik