Praca FRYZJER Wyszków Sylwia Nowosielska

Pułtuska 48, 07-202 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Modelowanie włosów, strzyżenie, farbowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wyszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wyszków

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane umiejętności modelowania, strzyżenia i farbowania włosów oraz kursy w tym zakresie.

Nazwa pracodawcy: Sylwia Nowosielska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Kościuszki 15, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wyszkowski

Gmina pracodawcy: Wyszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wyszków

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmtyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

Ocenianie gatunku i stanu włosów klientki, mycie głowy przy użyciu szamponu, strzyżenie, modelowanie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Praca zmianowa, godziny pracy do uzgodnienia (od 6 do 20).
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Skuszew (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Chełm (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

prace fryzjerskie
Studio Urody Metamorfoza K.Wierzbicka w Kozienicach - 2016-09-16 - Kozienice (mazowieckie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

modelowanie, strzyżenie, sprzedaż kosmetyków
P.U.H Jan Gul - 2016-06-13 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

fryzjer
kontakt przez PUP - 2015-03-02 - Malbork (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, sombre, baleyage, stylizacja, upięcia
SALON FRYZJERSKI "EFFECt" ANNA MARZEC - 2017-02-21 - Lubartów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

przewóz towarów
P.H.U. Dariusz Siemieniewski - 2016-01-04 - Ostrowy (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Koloryzacja, czesanie, upięcia, strzyżenie.
Studio Bella Vita Bernadetta Książek - 2016-09-01 - Staniątki (małopolskie)

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Myszków (śląskie)

kompleksowe fryzjerstwo
P.U.H. NAMOR - MASTATY Tetiana Brodzińska - 2016-07-20 - Stasi Las (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych z kontrahentami.
ABI - POL Nowakowska Ilona - 2016-06-14 - Wyszków (mazowieckie)

zgodnie ze stanowiskiem
LEWANDOWSKA MAGDALENA - 2016-04-12 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Trzebnica (dolnośląskie)

fryzjerstwo damsko - męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

ROzbiór mięsa wołowego
Zakład Mięsny "Kamieńczyk" Sp.j. I., J. i D. Kalisz - 2016-10-28 - Kamieńczyk (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klientów studia kosmetyczno - fryzjerskiego w zakresie fryzjerstwa
Beata Dziedzic Firma Handlowo Usługowa - 2016-10-27 - Bolechowice (małopolskie)

WAGOWY/A - od 925 PLN

Ważenie pojazdów, sporzadzanie tabel i raportów.
Wyszkowska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. - 2016-06-21 - Wyszków (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Studio Urody BEAUTY Zuzanna Pudlik - 2017-02-06 - Dobczyce (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 11 PLN

Proste prace pomocnicze na produkcji (branża poligraficzna): układanie składek na linii produkcyjnej, odbieranie gotowych arkuszy, układanie do kartonów, układanie na palety, układanie ulotek oraz innych gadżetów, banderolowanie, foliowanie, pakowanie. Ilość pracy zależna od zleceń Klienta.
HUMAN PRO LOGISTICS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-06-30 - Wyszków (mazowieckie)

zgodnie ze stanowiskiem pracy, miejsce wykonywania pracy Galeria Handlowa w Płocku, mozliwość zakwaterowania, wynagrodzenie 1850 zł plus prowizja,godziny pracy 09:00-15:00 oraz 15:00-21:00, doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy, kontakt z pracodawcą e-mail: artfryz (at) artfryz.pl
Art-Fryz Iwona Bromka - 2016-05-11 - Płock (mazowieckie)

Usługi fryzjerskie
Gabinet Kosmetyczny DIAMOND Agnieszka Lachowicz Żnin - 2016-10-31 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

świadczenie usług fryzjerskich
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Joanna" Joanna Łasińska - 2016-08-25 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska - 2017-02-01 - Andrespol (łódzkie)

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Głogów (dolnośląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich: strzyżenie damsko-męskie, modelowanie, farbowanie, upięcia.
Studio Urody Iwona Seweryniak - 2016-12-01 - Płock (mazowieckie)