Praca FRYZJER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 07.03.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: rosyjski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1: ukraiński, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_2: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zawodowe - technik usług fryzjerskich; umiejętność przedłużania i zagęszczania włosów metodą CLIP ON/OFF, keratynową, kanapkową, na tulejki termokurczliwe, mile widziane metody na taśmy easy on , na mikroringi, taśmowa - tissage, na ultradźwięki; min. 3 lata doświadczenia zawodowego; mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego oraz ukraińskiego; doświadczenie w pielęgnacji, koloryzacji, strzyżeniu i upinaniu doczepionych włosów. Zakres obowiązków: przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą CLIP ON/OFF, keratynową, kanapkową, na tulejki termokurczliwe. Praca w godz. 9:00-13:00 lub 13:00-17:00.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*