Praca FRYZJER - PRACE INTERWENCYJNE Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER - PRACE INTERWENCYJNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: do, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

OGRODNIK - 997,4 PLN

Porządkowanie w ogrodzie.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kurozwęki (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

łączenie elementów, spawanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zblewo (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa piły spalinowej podczas demontażu podkładów kolejowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stróże (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Utrzymanie czystości w lokalu Fundacja promocja Zdrowia, wietrzenie pomieszczeń, umiejętne stosowanie środków chemicznych do odkażania, monitorowanie stanu środków czystości.
kontakt przez PUP - 2016-06-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. SERWISU INTERNETOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa stron www, bazy danych, obsługa klienta, redakcja tekstów w serwisach
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Przyjmowanie akt i dokumentacji z komórek organizacyjnych Inspektoratu, uzupełnianie akt pracownikom komórek organizacyjnych Inspektoratu, zgodnie ze złożonymi zamówieniami, porządkowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łask (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kościerzyna (pomorskie)

1326U - PSYCHOLOG - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 200 PLN

Wykonywanie prac remontowych, budowlanych, wykończeniowych, prace malarskie.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Pszczółki (pomorskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU POTRAW Z MENU RESTAURACJI, OBIERANIE I KROJENIE WARZYW, POMOC KUCHARSKA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ROSYJSKIEJ, UKRAIŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, 4 LATA DOŚWIADCZENIA JAKO POMOCNIK KUCHARZA RESTAURACYJNEGO
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

roboty ociepleniowo-elewacyjne, dekarskie, spawalnicze, murarsko-tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, układanie towaru na regały, zmiana cenówek, dokonywanie przecen, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Częstochowa (śląskie)

POMOC SPECJALISTY DS. KADR, PŁAC I ZUS - od 2 000 PLN

pomoc specjaliście ds. płac, kadr i ZUS w sporządzaniu list płac, deklaracji ZUS, prowadzenia akt osobowych pracowników firm, którzy są klientami biura rachunkowego
"SKORPION" Sp. z o.o. - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Polkowice (dolnośląskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowogard (zachodniopomorskie)

OPIEKUN -WYCHOWAWCA - od 2 500 PLN

Praca terapeutyczna z trudną młodzieżą niemiecką w systemie jeden do jednego, praca w języku niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zerbuń (warmińsko-mazurskie)

KASJER WALUTOWY - 997,4 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (Z,N) - do 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Tarnów (małopolskie)

STARSZY KIEROWNIK PROCESU DS. DANYCH - od 4 657 PLN

Analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce - projekt zastosowań informatyki. Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Ekspertyzy systemów komputerowych. PRace analityczne, badawcze i wdrożeniowe. Diagnoza problemów. Modernizacja projektów i procesu.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zabierzów (małopolskie)

PRAKTYKANT W STAŁYM PRZEDSTAWICIELSTWIE RP PRZY NZ W GENEWIE - nieodpłatny

1) uczestnictwo w obradach, spotkaniach koordynacyjnych, negocjacjach, spotkaniach typu side-events dotyczących problematyki: humanitarnej, rozbrojeniowej, praw człowieka, handlu i rozwoju, MOP, agencji wyspecjalizowanych, ochrony zdrowia, ochrony środowiska;2) sporządzanie notatek z przebiegu ww. spotkań;3) prace o charakterze administracyjnym.
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-11-13 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

Poznanie zasad obsługi maszyn-automatów do produkcji żaluzji oraz rolet, dokonywanie pomiarów i montażu żaluzji i rolet u klientów.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

pakowacz
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

przygotowanie po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem projektów graficznych (banrów, ulotek, plakatów, grawerów) oraz poprawianie ich na bieżąco zgodnie z poprawkami wnisionymi przez zleceniodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

czynny udział przy budowie okablowania sieciowego oraz instalacji urządzeń w nowej serwerowni, serwis komputerów systemów odprawowych,serwis drukarek systemów odprawowych,zapoznanie z systemami odprawowymi (instalacja,konfiguracja),serwis komputerów pozostałych jednostek organizacyjnych portu lotniczego ,serwis urządzeń drukujących,pozyskiwanie wiedzy w zakresie sieci telekomunikacyjnej/teleinformatyczej oraz systemów pracujących w porcie lotniczym,umiejętnośc serwisowania sprzętu oraz systemów teleinformatycznych ,wiedza z zakresu funkcjonowania sieci komputerowych oraz telefonii IP
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jasionka (podkarpackie)

sprzedaż towarów obsługa kasy fiskalnej, wydawanie towarów i ich kontrola, magazynowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczepanowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Oerta po stażu.Obsługa biura, interesanta, obsługa cenratli telefonicznej, urządzeń biurowych, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed