Praca FRYZJER Lublin Twój Fryzjer Sp. z o. o.

ALEJA SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY 34, 20-147 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie strzyżeń damskich, męskich, upięć ślubnych i wieczorowych oraz keratynowego prostowania włosów i koloryzacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: CZELADNIK W ZAWODZIE FRYZJER

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA "KREATYWNE STRZYŻENIA DAMSKIE" Z ZAKRESU GEOMETRII CIĘCIA, ANALIZY KSZTAŁTÓW GŁOWY I SYLWETKI, ANALIZY PORTRETU PSYCHOLOGICZNEGO

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA Z ZAKRESU STRZYŻEŃ I STYLIZACJI WŁOSÓW ORAZ ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Twój Fryzjer Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

02-797 Warszawa 46/U4/62, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*