Praca FRYZJER Rypin Renata Walińska - Salon Fryzjerski U RENI

MŁYŃSKA 19, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Fryzjer damsko-męski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rypin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rypiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rypin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Renata Walińska - Salon Fryzjerski U RENI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Rozmowy rekrutacyjne prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 13:00 SALON FRYZJERSKI,,U RENI"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: rypiński

Gmina pracodawcy: Rypin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rypin

Ulica pracodawcy: MŁYŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015