Praca FRYZJER Debrzno Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Jagódka" Elias Ewa

Buczka 2, 77-310 Debrzno, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Debrzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Debrzno

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera

Nazwa pracodawcy:
Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Jagódka" Elias Ewa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Romualda Traugutta 7, 77-310 Debrzno, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Debrzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Debrzno

Ulica pracodawcy: Romualda Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*