Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Gryfice STUDIO FRYZJERSKIE EWA SZAFRAŃSKA-KASPEREC

Nadrzeczna 3, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfice

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: istnieje możliwość przyuczenia do zawodu

Nazwa pracodawcy: STUDIO FRYZJERSKIE EWA SZAFRAŃSKA-KASPEREC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Gryfice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfice

Ulica pracodawcy: Nadrzeczna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015