Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKO-DZIECIĘCY Rumia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie, męskie, dzieciece, stylizacja włosów, trwałe ondulacje, koloryzacje.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKO-DZIECIĘCY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż materiału izolacyjnego powierzchni chronionej, montaż płaszcza ochronnego, zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni, wykonywanie, konserwacja, remonty i naprawy izolacji obiektów i urządzeń przemysłowych tj.: rurociągi, zbiorniki, wymienniki ciepła, kotły, turbiny i piece przemysłowe, komory i inne, posługując się specjalistycznymi narzędziami i sprzętem. Wymagania: doświadczenie zawodowe min. 1 rok, wykształcenie średnie zawodowe (techniczne), umiejętność posługiwania się aparatem do wytryskiwania pianki poliuretanowej. Wysokość wynagrodzenia: 1850,00 zł brutto miesięcznie +premia uznaniowa do 30% wysokości płacy zasadniczej.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Miszewko (mazowieckie)

TARTACZNIK - 997,4 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Tarnowska Wola (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

praca w sklepie firmowym
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

Zgodny z programe stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Puławy (lubelskie)

STOLARZ MEBLI ARTYSTYCZNYCH I WZORCOWYCH - od 2 500 PLN

Wykonanie mebli, wzorców na podstawie rysunku technicznego, bądź opisu ustnego, samodzielna organizacja czasu pracy, nadzór nad innymi pracownikami. Wymagania: wykształcenie zawodowe, 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku jako stolarz, obsługa maszyn stolarskich (piły formatowe, grubościówki, frezarki, szlifierki, prasy itp), czytanie rysunków technicznych.
STOLMAR Marian Czajkowski - 2017-03-23 - Rumia (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

Asystentka stomatologiczna
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sierakowice (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

MECHANICZNA OBRÓBKA DREWNA - od 2 000 PLN

ukaładanie tarcicy
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Chełst (wielkopolskie)

ROBOTNIK PRZY PRACACH PROSTYCH W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 820 PLN

1) Ręczne sortowanie produktów lub komponentów;2) Przenoszenie gotowych części i produktów 2 linii montażowych; 3) Rozbieranie na części zasadnicze wszystkich rodzajów mięs;4)Skórowanie ręczne i mechaniczne 4) Przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji;
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Wieliczka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK, SPRZATANIE POMIESZCZEŃ CARITAS ARCHIDIECEZJI SZCZECIŃSKO KAMIEŃSKIEJWYMAGANIA:ZAWODOWE WYKSZTAŁCENIE
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU - od 2 500 PLN

obsługa klientów zagranicznych, przygotowywanie i kontrola zamówień, kontrola procesu produkcji roślin
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Runów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Olkusz (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Praca biurowa: obsługa biura, tworzenie i redagowanie pism, archiwizacja dokumentów, prowadzenie korespondencji tradycyjneji mailowej, wyszukiwanie przetargów i przygotowywanie ofert, dostarczanie dokumentów na terenie Warszawy.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

SPAWACZ - ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

doświadczenie wymagane
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowy Widzim (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, dekoloryzacja włosów.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Głuchołazy (opolskie)

KURIER - od 2 000 PLN

rozwożenie paczek do klientów indywidualnych i firm
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SZWACZKA/KROJCZY - od 1 850 PLN

Zszywanie elementów poszyć samochodowych, wykrawanie elementów, oraz naciągamoe elementów skórzanych oburącz w celu sprawdzenia. Pracodawca zapenia dojazd.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Oława (dolnośląskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie przełożonych z Chin, sporządzanie raportów i baz danych klientów potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Niepruszewo (wielkopolskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

Dbanie o ład i porządek w salach. pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pysznica (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, glazurnictwo
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW - STAŻYSTA - od 1 850 PLN

pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie BIP https://www.bip.wrzesnia.powiat.pl/179,ogloszenia-i-komunikaty.html?tresc=3238 lub w AKTUALNOŚCIACH------------------------Udzielanie pomocy bezrobotnym i wsparcia pracodawcom z wykorzystaniem instrumentów rynku pracy:* jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej* refundowanie kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego...
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Września (wielkopolskie)

MŁOSZY AUTOMATYK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Białogard (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość