Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
fryzjer damsko-męski, podstawowa znajomość języka obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI I TRANSPORTU - od 1 850 PLN

monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportu, dbanie o jakość i terminowość,
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

organizowanie przewozu ładunków
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sobolew (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej, układanie menu, zarządzanie wydatkami na produkty spożywcze, dbanie o wybór składników, dbanie o należytą konserwację wszelkich urządzeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łazy (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Raczyny (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

STRZYŻENIE, MODELOWANIE, KOLORYZACJA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE KIERUNKOWE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;NA SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ UMAWIAĆ SIĘ TEL 888321505
AGNIESZKA TYCZYŃSKA-RAWSKA - 2016-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 300 PLN

magazynowanie towarów (części samochodowe), umiejętność odczytywania etykiet towarów z Ukrainy i Rosji oraz ich prawidłowego oznakowania i wprowadzania do systemu, zaopatrzenie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

samodzielne stanowisko kucharza
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Stargard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa fermy drobiu - kontrola urządzeń, sterowników, dozór nad piecami węglowymi, czyszczenie pieców, obsługa stada - zbieranie upadków, kontrola zdrowowtności.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Boguszyce (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 2 500 PLN

Czytanie i analiza rysunków roboczych, dotyczących położenia konstrukcji na budowie. Montaż konstrukcji budowlanych, stalowych, prefabrykowanych konstrukcji żelbetonowych i drewnianych za pomocą nitowania, spawania, montowania, skręcania, rozwiercania. Wykonywanie połączeń na sucho, spawanych na mokro (betonowanych). Wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe 2 letnie potwierdzone świadectwami. Kurs obsługi urządzeń mechanicznych z napędem elektrycznym (młoty, pilarki itp.), obsługa programu AUTOCAD. Uprawnienia spawacza.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

INFORMATYK-KONSULTANT-IT - do 1 850 PLN

Tworzenie dokumentacji, projektowanie grafiki dla aplikacji mobilnych, serwis sprzętu komputerowego. Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Goleniów (zachodniopomorskie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

ZBROJARZ - od 1 200 PLN

montaż zbrojenia, praca na wysokości, czyszczenie betonu, przygotowywanie podłoża
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Rzeszów (podkarpackie)

LISTONOSZ - do 2 050 PLN

Wykształcenie min. podstawowe, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych; obsługa klientów; rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, wsparcie placówki pocztowej w innych pracach zwiazanych z obsługą przesyłek; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gliwice (śląskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie elelementów stalowych MIG/MAG, drobne prace ślusarskie, renowacja elementów rusztowań.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Spalice (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie mebli, obróbka wstępna
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 014 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

praca fizyczna związana z rozładunkiem i załadunkiem drewna, wymagająca ciągłego dźwigania
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wierzchosławice (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

składowanie i przechowywanie towarów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,rozpakowywanie i rozmieszczanie na półkach dostaw wewnętrznych i zewnętrznych, nadzór nad porządkiem i ładem organizacyjnym magazynu. Przygotowywanie zamówień zgodnie z otrzymanymi zleceniami: kompletowanie i wysyłka zamówień hurtowych,(paletowa lub paczkowa-paczki kuriersie do 30kg., kompletowanie i wysyłka zamówień detalicznych z witryny www.passan.com.pl (paczki kuriersie do 30kg.).Uczestniczenie w inwentaryzacjach- na koniec roku.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sanniki (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Układanie gresów i terakoty, rozmierzanie klatek schodowych i balkonów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Słupno (mazowieckie)

OPIEKUN -WYCHOWAWCA - od 2 500 PLN

Praca terapeutyczna z trudną młodzieżą niemiecką w systemie jeden do jednego, praca w języku niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zerbuń (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (S) - 997,4 PLN

Naprawy bieżące, obsługa techniczna OT-1, OT-2 samochodów ciężarowych typu: JELCZ, STAR, MAN, LUBLIN, MERCEDES, SCANIA; naprawa instalacji elektrycznych pojazdów, układów hydraulicznych i urządzeń specjalistycznych; naprawa pojemników KP, PA, SM, prace rozładunkowe przy dostawach nowych pojemników; prace pomocnicze przy ślusarzu; prace naprawcze przy awariach sprzętu na terenie obsługiwanym przez przesiębiorstwo; wykonywanie prac naprawczych i remontowych na terenie Działu Zagospodarowania Odpadów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Tarnów (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukowanie , naprawa i rozbieranie nawierzchni dróg, chodników, placów, ulic.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radzyń Podlaski (lubelskie)