Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Nowy Sącz Gabinet Odnowy Włosów "Revolution", Marcelina Lupa

Barbackiego 15, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie, koloryzacja,stylizacja,upięcia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 na początek

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjerstwo

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane dodatkowe szkolenia

Nazwa pracodawcy:
Gabinet Odnowy Włosów "Revolution", Marcelina Lupa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Barbackiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: zakład fryzjerski

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.10.2016