Praca FRYZJER Bieruń Salon Fryzjerski GLAMOUR Żaneta Dawid

Miejsce pracy:
43-155 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bieruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bieruń

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe; min. 2-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie; umiejętność strzyżenia, koloryzacji, stylizacji

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski GLAMOUR Żaneta Dawid

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Wawelska 28, 43-155 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Życiorys zawodowy (CV).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt telefoniczny: 792-039-105; kontakt osobisty pon,śr: 8-17, wt, czw, pt: 10-19

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: bieruńsko-lędziński

Gmina pracodawcy: Bieruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bieruń

Ulica pracodawcy: Wawelska

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*