Praca FRYZJER Witkowo KAROLINA K.Pietraszak

Poznańska 4, 62-230 Witkowo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
usługi fryzjerskie: farbowanie, strzyżenie, modelowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Witkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Witkowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Nazwa pracodawcy: KAROLINA K.Pietraszak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Witkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Witkowo

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 000 PLN

W ZAWODZIE
SALON MĘSKI GRZEGORZ KASPEREK - 2017-03-07 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

PUH KUBA - Barbara Chodorowska - 2016-04-06 - Kleosin (podlaskie)

FRYZJER - 1 850 - 2 000 PLN

strzyżenie damskie i męskie, farbowanie i modelowanie fryzur
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Claudia" Klaudia Gdańska - 2016-07-25 - Grodzisko Dolne (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

BIBLIOTEKARZ - od 1 850 PLN

prace biblioteczne (udostępnianie księgozbioru i inne), opracowywanie komputerowe księgozbioru, organizacja działalności kulturalno-edukacyjnej biblioteki dla różnych grup wiekowych, wymagana umiejętność obsługi komputera (windows, internet), umiejętność pracy z dziećmi i dorosłymi, znajomość literatury pięknejdla dzieci, dorosłych i młodzieży, kreatywność: znajomość zjawisk kultury wysokiej i popkultury
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Czerniejewie - 2016-02-18 - Czerniejewo (wielkopolskie)

KUCHARZ - 2 500 - 3 000 PLN

wg stanowiska
Towarzystwo Inwestycyjne NEST SP.Z O.O. Gniezno - 2017-04-19 - Gniezno (wielkopolskie)

Strzyżenie damsko - męskie, modelowanie włosów.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FryzjerSTRZYŻENIE,MODELOWANIE, FARBOWANIE WŁOSÓW
Instytut Kosmetologii Estetycznej i Stylizacji Fryzur MOHINI mgr Katarzyna Micek-Kudłacz - 2016-10-03 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - WITKOWO - od 1 750 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
EURO-SAM - 2015-12-02 - Witkowo (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "ALINA" - 2016-05-12 - Gniezno (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

budowa dachu
Zakład Ogólnobudowlany J.W.R.Pankowscy - 2016-06-06 - Gniezno (wielkopolskie)

Fryzjeroferta pracy dla osób do 30 roku życiastrzyżenie damskie,męskie, dziecięce, koloryzacja, modelowanie, upięcia, zabiegi na włosy, przedłużanie włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Jarosław (podkarpackie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH (TELEMONTER) - od 3 000 PLN

montaż instalacji telekomunikacyjnych w delegacji - Głogów woj dolnośląskie
firma "Olga" , Olga Laskowska - 2015-11-25 - Gniezno (wielkopolskie)

USŁUGI FRYZJERSKIE
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenia damskie, męskie, koloryzacja, modelowanie, pielęgnacja.
PHU ANIMEX Anna Michalak - 2016-11-02 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Radom (mazowieckie)

Pełna obsługa klienta w fryzjerstwie damsko-męskim. Strzyżenie i stylizacja, balejaże, farby, trwałe ondulacje.
Studio Urody BK ZBIGNIEW SZUBA - 2016-04-29 - Legionowo (mazowieckie)

usługi fryzjerskie damskie i męskie
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

kierowca samochodu ciężarowegi w ruchu międzynarodowym"Regulamin Pracy"
Krolak Lech Towarowy Transport Drogowy - 2016-04-07 - Mieleszyn (wielkopolskie)

Strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja włosów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zamość (lubelskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zawiercie (śląskie)

Obsługa klienta: fryzjerstwo damsko - męskie.Mile widziane doświadczenie lub do przyuczenia po kursie.
"SZOK-LOK" Fryzjerstwo Damsko - Męskie Rogala Halina - 2016-05-17 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

- strzyżenie,- modelowanie,- farbowanie,- rozjaśnianie,- trwała ondulacja,- mycie włosów,- zabiegi pielęgnacyjne włosów,
Salon Fryzjerski Militowska Magdalena - 2016-03-31 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

FRYZJER - 1 850 - 2 300 PLN

Wszystkie czynności związane z zawodem fryzjer, obsługa klientów, farbowanie, strzyżenie.
Instytut Zdrowia i Urody M-COSMETIC Malwina Gaca - 2016-11-10 - Nysa (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY+ KIEROWCA KAT. B - 3 000 - 5 000 PLN

MARCO-TRAVEL - 2016-08-02 - Lednogóra (wielkopolskie)

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)