Praca FRYZJER Witkowo KAROLINA K.Pietraszak

Poznańska 4, 62-230 Witkowo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
usługi fryzjerskie: farbowanie, strzyżenie, modelowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Witkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Witkowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Nazwa pracodawcy: KAROLINA K.Pietraszak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Witkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Witkowo

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

przeprowadzanie zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji, sprzedaż usług i kosmetyków
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

USŁUGI FRYZJERSKIE
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

FRYZJER - 2 000 - 3 500 PLN

Fryzjer damsko-męski. Wymagania: wykształcenie zawodowe - fryzjer, staż pracy: 2 lata. Kontakt tel. z Pracodawcą: 669-111-411.
Posh Hair Salon & SPA by Violetta Chołka - 2016-02-16 - Wejherowo (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

praca z klientem, strzyżenie, farbowanie
LILLY JUSTYNA MIROSZEK - 2016-02-24 - Gubin (lubuskie)

Strzyżenie, malowanie i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz 6 mies. doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ OSOBISTY LUB WCZEŚNIEJ TELEF. 606 423 110
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jarosław (podkarpackie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Fryzjer damsko-męski
ANNA GRUCA STUDIO FRYZUR "IMPRESJA" - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

w/g zawodu
SALON FRYZJERSKI "STYL" Katarzyna Ładosz - 2016-07-18 - Węgrów (mazowieckie)

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Ciechanów (mazowieckie)

MURARZ/MALARZ - od 1 850 PLN

Prace murarskie, malarskie
Zakład Ogólnobudowlany - M. Pasiowiec - 2016-04-13 - Gniezno (wielkopolskie)

Farbowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Słupca (wielkopolskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjierskich,
ANNA KRZYŻANIAK ANNA STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE - 2017-01-04 - Kalisz (wielkopolskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Fryzjer
Paulina Latusek STUDIO ATELIER - 2016-05-16 - Kórnik (wielkopolskie)

Fryzjer - fryzjer damsko męski.
Salon Martina Marta Bąk - 2016-02-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY - 250 - 4 000 PLN

-obsługa Klienta w biurze regionalnym-sprzedaż produktów finansowych-planowanie działań handlowych w oparciu o założone cele
PROFI CREDIT POLSKA S.A. - 2016-07-05 - Gniezno (wielkopolskie)

Prace fryzjerskie. Kontakt tel. 41 307 24 02, 606 578 133
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny w Daleszycach, ul. Plac Staszica 1 Daleszyce - 2016-06-30 - Daleszyce (świętokrzyskie)

Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich, koloryzacja, modelowanie.Praca na dwie zmiany (do godz. 21:00). Kontakt kandydatów e-mail: izabelaabelec (at) gmail.com lub tel. 691825001.Oferta dostępna w sali H.
Twój Fryzjer Sp.zo.o. - 2016-10-28 - Wrocław (dolnośląskie)

FRYZJER - do 1 900 PLN

obsługa klienta, fryzjerstwo
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PUH KUBA - Barbara Chodorowska - 2016-04-06 - Kleosin (podlaskie)

Strzyżenie, układanie fryzur,
Salon Fryzjerski "STUDIO"Bożena Suruło - 2016-04-18 - Myślenice (małopolskie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

prace ręczne przy załadunku i rozładunku, sortowanie, pakowanie, układanie worków i kartonów na paletach, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kłecko (wielkopolskie)

FRYZJER - od 950 PLN

Brak danych
Anna Walewska-Syczak MARILYN M. - 2016-05-18 - Gdynia (pomorskie)

Z zakresu fryzjerstwa tj. strzyżenie, modelowanie, koloryzacja itp.
STUDIO URODY "ZUZANNA" Joanna Kruszyńska - 2017-01-11 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

fryzjerstwo damsko - męskiewykształcenie zawodowe kierunkowedoświadczenie na ww stanowisku
Zakład Fryzjerski -Stanisława Przybylska - 2016-01-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Obsługa klienta, strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, modelowanie własów.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Opalenica (wielkopolskie)

fryzjerstwo damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Radomsko (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gorlice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

praca na terenie Europy, mile widziane doświadczenie w pracy kierowcy
GEODETA Szymański - 2016-05-02 - Gniezno (wielkopolskie)