Praca FRYZJER Czerwionka-Leszczyny WOSZCZYNA ADAM FHU SALON FRYZJERSKI

Jana Kochanowskiego 14, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wymagane wykształcenie zawodowe - fryzjer. Kontakt osobisty z pracodawcą.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: -

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czerwionka-Leszczyny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rybnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czerwionka-Leszczyny

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: WOSZCZYNA ADAM FHU SALON FRYZJERSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: rybnicki

Gmina pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Ulica pracodawcy: Jana Kochanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Świadczenie usług w zakresie strzyżenia i czesania, doradztwo w zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji w zależności od gatunku i stanu włosów.
Fryzjer Damsko-Męski "VIVA" Hanna Hopa-Ficht - 2016-09-01 - Wejherowo (pomorskie)

FRYZJER - 900 - 1 600 PLN

Strzyżenie, farbowanie.
Krystian Grabowski - 2016-01-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie
Fryzjerstwo Maria Glanc - 2015-12-02 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

REFERENT DO SPRAW ZAKUPÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO - od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie średnie i komunikatywna znajomość j. niemieckiego, bardzo dobra znajomość pakietu Office, programu SAP, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, mile widziane doświadczenie. Charakterystyka pracy: generowanie zamówień w systemie SAP, wprowadzanie faktur do systemu, kontrola stanów magazynowych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mail: rekrutacja (at) classen.com.pl
CLASSEN-POL S.A. - 2016-04-28 - Zwonowice (śląskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Szycie obrusów, fartuchów. Wymagany roczny staż pracy oraz znajomość obsługi maszyn: owerlok, stebnówka. Kontakt z pracodawcą osobisty.
PRODUKCJA ARTYKUŁÓW WŁÓKIENNICZYCH - DEKORACYJNYCH JANINA MICHALSKA - 2016-06-30 - Przegędza (śląskie)

wykonywanie usług fryzjerskich w zakresie mycia i strzyżenia włosów, farbowania, mofelowania, kręcenia na wałki, trwałej ondulacji
HANDEL OBWOŹNY DANIEL KORBUS - 2016-02-08 - Słubice (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

Wykształcenie podstawowe, staż pracy od 5 lat. Zakres obowiazków: malowanie, roboty tynkarskie, roboty wykończeniowe. Kontakt osobisty z pracodawcą.
BUD SERWIS SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-07 - Łuków Śląski (śląskie)

Usługi fryzjerskie: strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, układanie fryzur, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.
Studio Fryzjerskie Rach Ciach Ciach S.C. - 2016-05-13 - Płock (mazowieckie)

strzyżenie, koloryzacja, czesanie
JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "KATRIN" - 2016-04-15 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Umiejętność koloryzacji, cięć, upięć, pielęgnacji itp oraz nawiązywania kontaktów z klientami.
Studio Fryzur MANDARINE Joanna Kęsek - 2016-07-20 - Krzywaczka (małopolskie)

REFERENT DS. PŁAC - od 1 850 PLN

Wykształcenie conajmniej średnie, kierunek: finanse-rachunkowość, 1 rok doświadczenia, mile widziana znajomość języka niemieckiego, znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych, rozliczania płac. Naliczanie wynagrodzeń pracowników, zleceniodawców. Rozliczanie czasu pracy. Wystawianie PIT, tworzenie zestawień, analiz. Wystawianie zaświadczeń o zarobkach. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: rekrutacja (at) classen.com.pl
CLASSEN-POL S.A. - 2016-07-15 - Zwonowice (śląskie)

mycie, strzyżenie włosów, sprzatanie zakładu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

fryzjer damsko-męski robienie fryzur, strzyżenie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie
Pracownia Fryzjerska "Alchemia" Ł. Baczyński - 2016-07-21 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

Fryzjer damsko-męski
AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz - 2016-06-09 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

strzyżenie, koloryzacja
F.H.U. Santii Elżbieta Guziak - 2016-04-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie
"OPTIMAX" Tomasz Turek - 2016-09-27 - Świerklany Górne (śląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
PRACOWNIA FRYZJERSKA Izabela Wytrążek - 2016-10-28 - Gdańsk (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

- podstawowa obsługa komputera;- sprzątanie (zamiatanie, mopowanie itp. czynności porządkowe);- strzyżenie damskie, męskie, dziecięce;- koloryzacja- obsługa klienta;- dobieranie fryzur.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zgierz (łódzkie)

strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, farbowanie i pozostałe zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ruda Śląska (śląskie)

W ZAWODZIE
SALON MĘSKI GRZEGORZ KASPEREK - 2015-11-30 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

wgo stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Chojnice (pomorskie)

Zabiegi fryzjerskie takie jak: strzyżenie, modelowanie, farbowanie, trwała, balejaż, pielęgnacja włosów itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sierakowice (pomorskie)

-strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie
P.H.U "IMPULS" JOANNA SIECZKA - 2016-08-25 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (PRACA W OGRODNICTWIE) - od 11 PLN

Prace fizyczne w ogrodzie, prace ziemne, nawadnianie. Prawo jazdy kat. B. Praca na zlecenie na terenie woj. śląskiego. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
OGRÓD Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza - 2016-04-12 - Szczerbice (śląskie)

strzyżenie, upięcia, modelowanie, koloryzacja włosów
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "IZIS" BARTOS ANNA - 2016-11-03 - Ruda Śląska (śląskie)

Zgodnie z zawodem
Usługi Fryzjerskie Barbara Kołotowicz - 2015-12-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 950 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich damsko-męskich.Do przyuczenia po szkole fryzjerskiej.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)