Praca rybnicki - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy rybnicki, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 965 ofert pracy rybnicki.

następna strona
DORADCA KLIENTA/KASJER - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagane wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, dobry kontakt z klientem. Mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Praca w wykończeniach wnętrz. Kontakt z pracodawcą osobisty po umówieniu telefonicznym.
RE MAL SŁAWOMIR POREMSKI - 2017-11-13 - Lyski (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 100 PLN

Wymagane prawo jazdy kat. C+E, aktualne badania lekarskie, badania psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy, Wysokość wynagrodzenia + premia. Transport krajowy m.in. Gliwice. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, USŁUGI TRANSPORTOWE, HANDEL, SPEDYCJA TOMASIK KATARZYNA, JONDERKO ANDRZEJ S.C. - 2017-11-13 - Łuków Śląski (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - DOCIEPLENIOWIEC - od 3 000 PLN

Wymagane doświadczenie ogólnobudowlane. Praca na terenie województwa śląskiego. Mile widziane osoby z terenu Czerwionki-Leszczyn. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
EURO-OCIEPLENIA ADAM MICHALSKI - 2017-11-13 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

PRACOWNIK STOISKA Z KARPIEM - od 16 PLN

Obsługa stoiska z karpiem, sprzedaż karpia, humanitarne uśmiercanie karpia na życzenie klientów
kontakt przez OHP - 2017-11-10 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

PRACOWNIK ROBÓT ZIEMNYCH - 2 500 - 3 500 PLN

Wykonywanie prac brukarskich, sieci wodno-kanalizacyjnych. Wykształcenie dowolne, mile widziane prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą bądź e-mailem: dobrowolskifhu (at) interia.pl.
DOBROWOLSKI ŁUKASZ FHU DOBROWOLSKI - 2017-11-09 - Jejkowice (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Wymagane doświadczenie. Kontakt telefoniczny lub osobisty.
BUDOWNICTWO OGÓLNE I INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE RYSZARD JONDERKO - 2017-11-09 - Przegędza (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie, obsługa klienta, telemarketing.
kontakt przez PUP - 2017-11-07 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

OPERATOR MASZYN CNC I PROCESU TECHNOLOGICZNEGO - od 2 500 PLN

przygotowanie maszyny do obróbki, ustawianie parametrów, dobór materiałów
KREON JERZY KASPEREK - 2017-11-06 - Świerklany Górne (śląskie)

ASYSTENTKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, mile widziana znajomość języka niemieckiego, znajomość narzędzi Office i systemów ERP. Rejestracja dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, przygotowanie zestawień, raportów, prezentacji, wystawianie faktur sprzedaży, profesjonalne reprezentowanie biura, prowadzenie kalendarza spotkań. Kontakt z pracodawcą e-mailowy indo (at) silbo.pl
SILBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-06 - Bełk (śląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI KOŁOWEJ - od 2 000 PLN

Uprawnienia na operatora ładowarki. Wynagrodzenie plus premia. Kontakt z pracodawca osobisty oraz telefoniczny.
TOWARZYSTWO DORADCZO-FINANSOWE CARBO-PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-03 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Mile widziany staż pracy, książeczka sanepidowska. Kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracodawcą.
NETTO SP. Z O. O. - 2017-11-03 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 500 PLN

Wymagane prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie. Praca na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
DOBROWOLSKI ŁUKASZ FHU DOBROWOLSKI - 2017-11-02 - Jejkowice (śląskie)

PIEKARZ - od 3 200 PLN

Wykształcenie zawodowe, kierunek piekarz, co najmniej 1 rok doświadczenia. Kontakt osobisty z pracodawcą.
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA ŚWIERKLANY Z/S W JANKOWICACH - 2017-11-02 - Jankowice (śląskie)

PRACOWNIK SERWISU OGUMIENIA - WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Wymagane wykształceie zawodowe lub średnie. Charakterystyka pracy: pracownik serwisku ogumienia. Wysokość wynagrodzenia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą osobisty bądź telefoniczny.
ZAKŁAD OPO-OIL EUGENIUSZ ZECH - 2017-11-02 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 13 PLN

Wymagane uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia elektryczne, doświadczenie w pracy o zbliżonych zadaniach, mile widziana znajomość obsługi komputera, aktualna książeczka sanepidowska. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za koordynowanie i dokonywanie bieżących napraw, obsługa i analizowanie przyczyn awarii, dbałość o stan techniczny powierzonych maszyn, wsparcie techniczne różnych działów zakładu, wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych na terenie zakładu pracy, znajomość funkcjonowania różnych urządzeń (klimatyzacja, chłodnictwo, mechanika, elektryka itp.), umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bezpieczne środowisko pracy, pracę w przyjaznym i dynamicznym zepole. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy : sekretariat.leszczyny (at) lukosz.pl. Prosimy o dopisanie następujących klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-31 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Wymagane doświadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia do kierowania wózków jezdniowych, gotowość do pracy w systemie zmianowym, odpowiedzialność i motywacja do pracy, aktualna książeczka sanepidowska. Charakterystyka pracy: Obsługa systemu magazynowania , obsługa pracy magazynu w chłodni, wyładunek i załadunek towaru. firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bezpieczne środowisko pracy, pracę w przyjaznym i dynamicznym zepole. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy : sekretariat.leszczyny (at) lukosz.pl. Prosimy o dopisanie następujących klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-31 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 2 000 PLN

Aktualna książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenie w produkcji. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy : sekretariat.leszczyny (at) lukosz.pl. Prosimy o dopisanie następujących klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-31 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Wymagane min. gimnazjalne wykształcenie, ksiażeczka saniatarno-epidemiologiczna. Charakterystyka pracy: dbanie o ekspozycje towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy praca (at) marketdino.pl.
DINO POLSKA SA - 2017-10-30 - Książenice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - TYNKARZ - od 2 000 PLN

Mile widziane wykształcenie budowlane, wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Wysokość wynagrodzenia + premia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
REPRINT IZABELA BRZEZINA - 2017-10-27 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

ŚLUSARZ/MONTER - od 2 200 PLN

Wyksztalcenie zawodowe lub techniczne - ślusarz, 2 letnie doświadczenie. Charakterystyka pracy: wykonywanie prac ślusarskich w ramach przygotowania części do montażu. Montaż mechaniczny maszyn i urządzeń w fabryce. Wynagrodzenie do negocjacji zależne od kwalifikacji. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy: a.jaworski (at) devetech.pl
DEVETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-27 - Świerklany Dolne (śląskie)

PROJEKTANT ELEKTRYCZNYCH UKŁADÓW NAPĘDOWYCH - 4 000 - 5 000 PLN

Wykształcenie średnie, kierunek elektryczny, praca do 3 m, znajomość pakietu Office, znajomość programów CAD. Projektowanie elektrycznych układów napędowych urządzeń, inwentaryzacja urządzeń, opracowywanie i kompletowanie dokumentacji odbiorowej i urządzeń. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRZEMYSŁOWE - GAWLAS WOJCIECH - 2017-10-26 - Szczerbice (śląskie)

INŻYNIER SILNIKÓW SPALINOWYCH - od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe techniczne - mechanika i budowa maszyn, silniki spalinowe, znajomość AutoCad, znajomość j. angielskiego i niemieckiego, znajomość budowy zasad działania silników spalinowych. Charakterystyka pracy: przygotowanie koncepcji i rozwiązań konstrukcyjnych przy modernizacji silników spalinowych, tworzenie dokumentacji techniczej silników spalinowych, projektowanie elementów silników i przygotowanie dokumentacji technicznej, odpowiedzialność za planowanie, wykonanie, nadzór przy pracach modernizacyjnych, koordynowanie wszystkich działów z innymi grupami, praca w środowisku inżynierów konstruktorów, przygotowanie raportów z postępu prac. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Aplikacje przesyłać e-mailem biuro (at) ch4-moto.pl.
CH 4 MOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA CZERNICA - 2017-10-25 - Czernica (śląskie)

KIEROWCA KAT. C (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 4 920 PLN

Trasy międzynarodowe Niemcy-Polska. Wykształcenie dowolne, karta kierowcy, prawo jazdy kat. C. Wynagrodzenie do omówienia podczas rozmowy z pracodawcą. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
ADAMEX ADAM BYWALEC - 2017-10-25 - Szczejkowice (śląskie)

INŻYNIER KONSTRUKTOR - od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe techniczne, znajomość języka angielskiego i niemieckiego, doświadczenie w projektowaniu i budowie układów wtryskowych silników, znajomość AutoCad. Charakterystyka pracy: zbieranie danych wejściowych ich przetwarzanie oraz analiza, tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej nowego układu wtryskowego oraz układu sterowania, przygotowanie środowiska do testów układów rzeczywistych oraz ich nadzór i realizacja, pilotowanie badań, nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu. Kontakt z pracodawcą telefoiczny. Aplikacje przesyłać e-mailem biuro (at) ch4-moto.pl.
CH 4 MOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA CZERNICA - 2017-10-25 - Czernica (śląskie)

TOKARZ/FREZER - od 1 600 PLN

Wymagane wykształcenie minimum zawodowe - tokarz, frezer, doświadczenie w zakresie precyzyjnej obróbki materiałów, umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, znajomość obsługi maszyn. Charakterystyka pracy: obsługa maszyn tokarki i frezarki, kontrola jakości wykonywanych detali, wykonywanie pomiarów, sparwdzenie pakowań, czyszczenie i konserwowanie maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem i stanowiska pracy, przygotowanie elementów konstrukcyjnych silnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy biuro (at) ch4-moto.pl.
CH 4 MOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA CZERNICA - 2017-10-25 - Czernica (śląskie)

INŻYNIER CIEPŁOWNIK - od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe techniczne - energetyka, ciepłownictwo, doświadczenie w projektowaniu i budowie instalacji mechanicznych, znajomość AutoCad, znajomość eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych, znajomość j. angielskiego i niemieckiego. Charakterystyka pracy: prowadzenie badań nad odbiorem ciepła silnika, badania nad odbiorem spalin, wymienniki ciepła, przygotowanie elementów konstrukcyjnych na etapie badań i prac rozwojowych, znajomość i prace w obsłudze oprogramowań CATIA i AutoCad, przygotowywanie dokumentacji projektowej, technologicznej i serwisowej, szukanie oraz analiza dostępnych rozwiązań technicznych, współpraca z zespołem projektowym. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Aplikacje przesyłać e-mailem biuro (at) ch4-moto.pl.
CH 4 MOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA CZERNICA - 2017-10-25 - Czernica (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I LAKIERNIK - 2 200 - 3 000 PLN

Wymagania: zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność pracy w zespole. Charakterystyka pracy: praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn do produkcji drzwi, ościeżnic a także przy lakierowaniu elementów, pakowanie elementów drzwi i ościeżnic, dbałość o jakość wykonanych elementów, stosowanie się do przepisów i norm, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Firma oferuje: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej Firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia wynagrodzenie brutto od 2200 zł do 3000 zł, możliwość rozwoju zawodowego. Nadesłanych dokumentów Firma nie zwraca. Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 2014 r., poz. 1182, 1662). Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: rekrutacja (at) classen.com.pl. W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
CLASSEN-POL SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-10-25 - Zwonowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PRZY OBSŁUDZE MASZYN STOLARSKICH ORAZ LAKIERNICZYCH - 2 100 - 3 500 PLN

Praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn do produkcji drzwi, ościeżnic a także przy lakierowaniu elementów, pakowanie elementów drzwi i ościeżnic, dbałość o jakość wykonywanych elementów. Prace w miejscowości Zwonowice k. Rybnika woj. śląskie, istnieje możliwość zakwaterowania.
VERA SP. Z O.O. - 2017-10-24 - Zwonowice (śląskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe, umiejetność koszenia kosą spalinową. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2017-10-24 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 250 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, min. rok doświadczenia na produkcji/na stolarni (mile widziane), gotowość do zatrudnienia od zaraz, chęci do pracy. Zakres obowiązków: proste zadania ręczne, przekładanie płycin, układanie ramiaków, zbijanie palet, obsługa elektronarzędzi (pilarka, wiertarka), prace porządkowe. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PROBET SP. Z O.O. - 2017-10-24 - Zwonowice (śląskie)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj