Praca Bełk - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Bełk, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 65 ofert pracy Bełk.

następna strona
SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Praca w sklepie spożywczym. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy ewam21 (at) poczta.fm.
EWA FRONCEK - 2017-10-17 - Bełk (śląskie)

PIEKARZ - od 13 PLN

Wykształcenie zawodowe, zawód piekarz, 3 letni staż pracy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny po godzinie 19.00. Praca w godzinach od 19.00 do 3.00 w nocy. Możliwość podjęcia pracy na cały etat lub 1/2 etatu. Wynagrodzenie godzinowe.
DOBISZ KRZYSZTOF ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY - 2017-10-12 - Bełk (śląskie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

naprawa opon
kontakt przez OHP - 2017-10-11 - Bełk (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Transport na terenie Unii Europejskiej. Wymagane wykształcenie zawodowe, min. rok doświadczenia, podstawowa znajomość j. obcego, świadectwo kwalifikacji, badania, karta kierowcy. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
FHUT KA-RAD SOKALSKI RADOSŁAW - 2017-09-01 - Bełk (śląskie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Naprawa opon
kontakt przez OHP - 2017-08-08 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK SERWISU OGUMIENIA - WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Wymagane wykształceie zawodowe lub średnie. Charakterystyka pracy: pracownik serwisku ogumienia. Wysokość wynagrodzenia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą osobisty bądź telefoniczny.
ZAKŁAD OPO-OIL EUGENIUSZ ZECH - 2017-07-10 - Bełk (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Transport międzynarodowy. Wymagane doświadczenie 2 letnie, podstawowa znajomość j. obcego, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, karta kierowcy, prawo jazdy kat. C+E, znajomość przepisów ruchu drogowego obowiązującego w Polsce i krajach UE, wiedza w zakresie zabezpieczania ładunków, orientacja w terenie. Wysokość wynagrodzenia + należności z tytułu podróży służbowej. Charakterystyka pracy: transport międzynarodowy - Anglia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Słowenia, Słowacja, Węgry. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
FHUT KA-RAD SOKALSKI RADOSŁAW - 2017-07-10 - Bełk (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat.B, dobry stan zdrowia. Charakterystyka pracy: przygotowywanie do wysyłki towarów zamówionych przez klientów, obsługa magazynu, weryfikacja pod względem ilościowym i jakościowym towarów wchodzących i wychodzących z magazynu. Kontakt z pracodawcą emailowy: artur (at) wisp.pl.
ALLNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-07-03 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (MURARZ, DEKARZ) - od 2 500 PLN

Wykształcenie dowolne, minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B. Wynagrodzenie 2500 zł netto. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz osobisty.
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY inż. BENEDYKT TKOCZ - 2017-05-18 - Bełk (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie 5 lat, dobra znajomość w mowie języka angielskiego i niemieckiego, świadectwo kwalifikacji zawodowych, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, ADR, ważne badania psychologiczne. Orientacja w terenie, znajomość topografii mapy. Transport międzynarodowy po krajach UE, w tym również kabotaż. Wynagrodzenie + należności z tytułu podróży służbowej. Elastyczny czas pracy. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
USŁUGI TRANSPORTOWE ILOMARK KUBASA MARCIN - 2017-05-05 - Bełk (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Bełk (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 100 PLN

Mile widziane wykształcenie gastronomiczne, umiejętność ugotowania podstawowych potraw. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
DOM POGODNEJ STAROŚCI IM ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS - 2017-04-13 - Bełk (śląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Bełk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Charakterystyka pracy: gładzie, kafelkowanie. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY inż. BENEDYKT TKOCZ - 2017-03-24 - Bełk (śląskie)

OPIEKUNKA - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, średnie, mile widziany opiekun medyczny lub osoba do przyuczenia, stan zdrowia pozwalający na dźwiganie pacjentów. Opieka nad osobami starszymi, wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Kontakt z pracodawcą osobisty.
DOM POGODNEJ STAROŚCI IM ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS - 2017-03-21 - Bełk (śląskie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

Wymagane wykształcenie elektryczne, świadectwo kwalifikacji (SEP), grupa G1E (E1), napięcie do 1kV i powyżej 1Kv, mile widziane uprawnienia elektryczne VDT do konserwacji suwnic, wciągarek, wciągników. Charakterystyka pracy: konserwacja i eksploatacja instalacji elektrycznej, naprawa instalacji na maszynach.Wynagrodzenie godzinowe plus do 50% premii. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny bądź e-mailowy: prefrow (at) prefrow.com.pl.
PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-20 - Bełk (śląskie)

MONTAŻYSTA KLIMATYZACJI - WENTYLACJI - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, mile widziene doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą emailowy: wstryczekplusminus (at) gmail.com.
PLUS/MINUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-13 - Bełk (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Rozpakowywanie towaru i wprowadzanie na magazyn, wprowadzanie towaru do systemu, wydawanie towaru z magazynu, drobne prace ślusarskie
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane doświadczenie w pracach wykończeniowych : gładzie, kafelkowanie, wewnątrz budynku. Praca na terenie Rybnika docelowo Katowice. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY inż. BENEDYKT TKOCZ - 2017-02-14 - Bełk (śląskie)

STOLARZ - MONTER - od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe o kierunku stolarza, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za produkcję mebli sklepowych i hotelowych. Kontakt z pracodawcą osobisty bądź telefoniczny.
ELM-DESIGN SP. Z O.O SP. KOMANDYTOWA - 2017-01-26 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

Ochrona powierzonego mienia zgodnie z regulaminem służby. kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PIAST BUSINESS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-25 - Bełk (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykształcenie minimum gimnazjalne, doświadczenie w pracach wykończeniowych w budownictwie. Kontakt telefoniczny oraz osobisty z pracodawcą.
MURARSTWO-TYNKARSTWO GANIEK ROMAN - 2017-01-05 - Bełk (śląskie)

KUCHARKA - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, chęci do pracy. Praca w budce gastronomicznej typu fast food. Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bełk (śląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie średnie. Zadania: dezynfekcja, sterylizacja narzędzi, dbanie o czystość gabinetu, rejestracja pacjentów, obsługa komputera, zdjęć rtg, praca z lekarzem przy pacjencie. Kontakt z pracodawcą osobisty.
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JOANNA KALICKA-KLUSZCZYK - 2016-12-23 - Bełk (śląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Mile widziana książeczka do celów san.-epid. lub chęć do jej wyrobienia. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny bądź mailowy: praca (at) marketdino.pl
DINO POLSKA SA. - 2016-12-21 - Bełk (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykształcenie dowolne, doświadczenie w pracach dociepleniowych i wykończeniowych. Kontakt telefoniczny oraz osobisty z pracodawcą.
MURARSTWO-TYNKARSTWO GANIEK ROMAN - 2016-09-29 - Bełk (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie 5 lat, dobra znajomość w mowie języka angielskiego i niemieckiego, świadectwo kwalifikacji zawodowych, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, ADR, ważne badania psychologiczne. Orientacja w terenie, znajomość topografii mapy. Transport międzynarodowy po krajach UE. Wynagrodzenie + należności z tytułu podróży służbowej. Elastyczny czas pracy. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
ILOMARK Kubasa Marcin - 2016-09-14 - Bełk (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wymagana umiejętność murowania, tynkowania, zbrojenia. Kontakt z pracodawcą osobisty po umówieniu telefonicznym.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bełk (śląskie)

OPIEKUN - od 1 900 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagane wykształcenie średnie, osoba do przyuczenia. Godziny pracy do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą osobisty.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Bełk (śląskie)

KUCHARZ - BARMAN - od 1 850 PLN

Charakterystyka pracy: obsługa klienta, przygotowywanie pizyy, sałatek, hamburgerów, zapiekanek, dbanie o stanowisko pracy, obsługa kasy fiskalnej. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PIZZA BRAVIA MARTA MUSIOLIK - 2016-09-06 - Bełk (śląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy. Market Dino w miejscowości Bełk jest w trakcie budowy, osoby ze skierowaniami i CV - Market Dino Ornontowice ul. Krótka 19 w godz. 7:00-15:00.
DINO POLSKA SA - 2016-08-25 - Bełk (śląskie)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj