Praca FRYZJER Ciechanów Studio Urody "Sensual Lady" Aneta Parada

Pułtuska 20C/10, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciechanów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe mile widziane

Nazwa pracodawcy: Studio Urody "Sensual Lady" Aneta Parada

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Ulica pracodawcy: Pułtuska

Numer budynku pracodawcy: 20C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*