Praca FRYZJER Witów FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "STYL"

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: fryzjer damski, męski

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Witów (małopolskie)

Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "STYL"

Miejsce pracy:
34-512 Witów OBOK/148, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Witów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościelisko

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czeladnik w zawodzie fryzjer

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "STYL"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie,farbowanie,modelowanie itp
STEFANIA KAUF "IMAGE" STUDIO FRYZJERSKIE - 2016-09-14 - Zajączki Pierwsze (śląskie)

wg stanowiska
Salon Fryzjerski "Natali-a" Natalia Suder - 2016-05-10 - Dobczyce (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

obsługa klienta, fryzjerstwo damskie oraz męskie
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Chomęcice (wielkopolskie)

usługi fryzjerskie
"ATELIER" Marcin Milas - 2016-09-21 - Sosnowiec (śląskie)

wg stanowiska pracy
Edyta Baran Studio Urody EDIT - 2017-02-15 - Kraków (małopolskie)

Strzyżenie, mycie, pielęgnacja włosów, farbowanie, modelowanie, czesanie,rozjaśnianie, trwała ondulacja i golenie
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

FRYZJER - od 2 200 PLN

praca jako fryzjer
Zakład Fryzjerski Iwona Czaińska - 2017-08-02 - Poznań (wielkopolskie)

obsługa klienta w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Cieszyn (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie włosów, pielęgnacja, farbowanie, przygotowywanie włosów do upięć i fryzur wieczorowych, wykonywanie masażu głowy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

1. Ocenianie gatunku i stanu włosów klientów.2. Zabezpieczenie garderoby klienta przed zniszczeniem.3. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w zakładzie.4. Przestrzeganie zasad BHP i przepisów sanitarnych. 5. Ostrzenie, czyszczenie i odkażanie narzędzi i przyborów.6. Mycie głowy przy użyciu szamponów.7. Strzyżenie włosów na sucho lub mokro za pomocą różnego rodzaju nożyczek oraz maszynek do strzyżenia.8. Modelowanie fryzury za pomocą grzebieni, szczotek, suszarki ręcznej.9. Fabrowanie lub rozjaśnianie włosów, dobieranie i nakładanie na włosy odpowiednich preparatów, czuwanie nad przebiegiem tego procesu.10. Pomoc w doborze fryzury.11. Wykonywanie fryzury innymi technikami np. przy użyciu lokówki, prostownicy, wałków i innych urządzeń fryzjerskich.12. Utrwalanie fryzury np. przy użyciu lakieru.13. Odliczanie i przyjmowanie należności za wykonane usługi.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Prokowo (pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie rachunkowości szkoły, opracowywanie planów i budżetu
Szkoła Podstawowa nr 5 - 2017-05-17 - Zakopane (małopolskie)

Mycie głowy, strzyżenie męskie, damskie, czesanie i stylizacja fryzur.
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Stanisław Romański - 2017-02-16 - Pacanów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Zakopane (małopolskie)

strzyżenie damsko-męski
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny - Pawłowska Maria - 2017-01-05 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

fryzjerstwo damsko-męskie
STUDIO FRYZUR KMIECIK MAŁGORZTA - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

Strzyżenie Damsko -Męskie
Salon Fryzjerski "Bernadetta"Sławomir Kozak - 2015-11-26 - Skawa (małopolskie)

Strzyżenie, modelowanie itp
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grójec (mazowieckie)

Fryzjerstwo damsko-męskie.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Legionowo (mazowieckie)

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ - 997,4 PLN

pozyskiwanie klientów, sporządzanie pism, zestawień, prezentacji, prowadzenie kalendarza spotkań
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zakopane (małopolskie)

Obsługa klienta - w zakresie mycia, strzyżenia, czesania włosów. I zmiana 9-17/ 12-20
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Zakopane (małopolskie)

fryzjerstwo damsko - męskiewykształcenie zawodowe - dyplom czeladnikawymagane doświadczenie
Studio Fryzur LIDKA Lidia Dera - 2016-05-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Obsługa klientów w zawodzie, dbałość o wizerunek zakładu
Zakład Fryzjerski Danuta Kowalska - 2016-03-15 - Gdynia (pomorskie)

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Dęblin (lubelskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - od 925 PLN

Rozwijanie wymiany turystycznej oraz pomoc w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów; organizowanie wyjazdów grup turystycznych do krajów: Ukraina , Rosja, Białoruś
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Zakopane (małopolskie)