Praca FRYZJER Chorzów ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MIROSŁAWA GOLA

11-go Listopada 33, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
cięcie damsko-męskie, stylizacja fryzur, farbowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: książeczka sanepidowska

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MIROSŁAWA GOLA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: 11-go Listopada

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy: FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*