Praca FREZER Ząbki PREMES Produkcja Kochanowski i Współnicy Sp.J.

Drewnicka 5, 05-091 Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa frezerek pionowych i poziomych, znajomość zagadnień obróbki metali, znajomość podst. przyrządów pomiarowych, rys. techniczny. Wykształcenie zawodowe techniczne, doświadczenie zawodowe min. 3 lata, umiejętność rysunku technicznego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbki

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 3 lata.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: PREMES Produkcja Kochanowski i Współnicy Sp.J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Ząbki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbki

Ulica pracodawcy: Drewnicka

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer