Praca FREZER Węgrów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: w/g zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Węgrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgrowski

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: c.v

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: węgrowski

Gmina pracodawcy: Węgrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgrów

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 100 PLN

wykonywanie prac instalacyjno montazowych, znajomość systemów REHAU, KAN, WAWIN, instalowanie elementów sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SERWISANT/TECHNIK ELEKTRONIK - od 2 500 PLN

Naprawa płyt głównych, branża informatyczna, precyzyjne lutowanie, znajomość schematów elektronicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport drogowy towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Jabłoń (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

obsługa klientów, utrzymywanie obecnych kontaktów handlowych, rozszerzanie działalności handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, przede wszystkim wietnamskich
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZBROJARZ- BETONIARZ - 1 680 - 2 464 PLN

betonowanie i zbrojenie prefabrykatów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Środa Śląska (dolnośląskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS RP - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż rusztowań, organizowanie zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bożnów (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY I MAGAZYNOWY - od 1 400 PLN

wyk. zawodowe, z doświadczeniem min. 2 lata przy piecu tunelowym- gazowym, wymagane upr.do obsługi pieca tunelowo-gazowego, branża: produkcja porcelany , praca stojąca;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Wysocko Małe (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - do 1 900 PLN

wykształcenie min. średnie, staż pracy min. 3 lata w branży motoryzacyjnej, biegła znajomośc języka ormiańskiego, prawo jazdy kat. B, poszukiwanie nowych kontaktów handlowych, podpisywannie wstępnych umów, promowanie firmy na rynku armeńskim, prowadzenie wstępnych negocjacji, monitorowanie rynku, doradzanie klienom,
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ząbki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zabrze (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

kontakty z klientami z Chin, zdobywanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert handlowych i umów w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

*SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

aktywna sprzedaz oraz doradztwo, realizacja planów sprzedaży, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU AUT UŻYWANYCH - 997,4 PLN

Pracownik punktu skupu aut używanych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Olbrachcice (śląskie)

SPAWACZ - MONTER - od 1 850 PLN

spawanie intalacji sanitarnych, montaż instalacji sanitarnych, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Nowa Wieś (mazowieckie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Makówiec (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubsko (lubuskie)

TRENER KONII - od 1 000 PLN

Opieka i trenowane koni w zakresie hodowli i skoków przez przeszkody.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wrotnów (mazowieckie)

BRUKARZ DPC ALG - od 1 850 PLN

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy - brygadzista
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łagiewniki (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 6 000 PLN

BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMY; KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI; ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW POPRZEZ DOSTĘPNE KANAŁY: CHAT, EMAILS, TICKETS; RAPORTOWANIE PRZEŁOŻONEMU O WYNIKACH SWOJEJ PRACY; UTRZYMANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY; UDZIAŁ W SZKOLENIACH; WYJAZDY SŁUŻBOWEUmowa o pracę na zcas nieokreślony, jedna zmiana.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Łodygowice (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

Obsługa maszyny do cięcia taśmy aluminiowej, prowadzenie stanu magazynowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż w sklepie wielostanowiskowym
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zambrów (podlaskie)

PAKOWACZ - do 1 750 PLN

Obsługa taśmy, obsługa specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, pakowanie towaru, kompletowanie zamówień, rozładowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Przypust (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

sporządzanie ofert handlowych, sporządzanie ofert do przetargów, obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej, rozmowy telefoniczne z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU I REKLAMY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik działu marketingu i reklamy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bieruń (śląskie)