Praca FOTOGRAF-GRAFIK Starogard Gdański kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: prace fotograficzne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF-GRAFIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: fotograf*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana umiejętność fotografowaniapożądane umiejętności grafikaBezrobotny z ustalonym II profilem pomocy, do 30-go roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.foto-halina.pl

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fotograf*

Podobne oferty pracy

LISTONOSZ PIESZY KOSZALIN - od 2 150 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczacych rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO DLA DZIECI - 997,4 PLN

pomoc w organizacji czasu wolnego dla dziecipomoc w prowadzeniu zabaw w trakcie imprez urodzinowychpomoc w obsłudze klienta na miejscu (podawanie kawy wystawianie rachunków)pomoc w dbałości o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kasjer - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Bielawa (dolnośląskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

Przeprowadzanie operacji montażowych zgodnie z dokumentacją technologiczną, montowanie sprzętu maszyn i urządzeń, sprawdzanie poszczególnych części oraz gotowych maszyn i urządzeń za pomocą przyrządów kontrolno- pomiarowych, przeprowadzanie próbnego rozruchu maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Rzeszów (podkarpackie)

OPIEKUNKA DOMOWA - 997,4 PLN

opieka nad starszymi
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lubochnia (łódzkie)

USTAWIACZ WTRYSKARKI - od 2 184 PLN

obsługa/ustawianie wtryskarki zakładanie form wtryskowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

PROWADZENIE ZESTAWU POJAZDÓW PO DROGACH UE, ZAŁADUNKI-ROZŁADUNKI TOWARÓW Z NACZEPY, DOKUMENTOWANIE TOWARÓW.PRACA WEDŁUG ZLECEŃ - UNIA EUROPEJSKA
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Budzów (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie gości, ofertowanie w pozyskiwaniu klienta
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Borzechowo (pomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Kaszów (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ - od 2 000 PLN

operator koparki kołowej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ogrodzieniec (śląskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - SPRZEDAWCA(UZUP. 1/RM/50/2014 ) - do 2 000 PLN

sprzedażart.spożywczych, owoców i warzyw oraz napoi
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, układanie towaru na hali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ropica Polska (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI - od 30 PLN

Dokonywanie analizy międzynarodowego rynku nieruchomości, tworzenie opisów nieruchomości oraz przygotowanie ich wizualizacji, zdobywanie kontaktów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zakroczym (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sierpc (mazowieckie)

MAGAZYNIER/ SPRZEDAWCA - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - do 1 850 PLN

Kontakt z odbiorcami z Ukrainy i Rosji. Prowadzenie odpowiedniej gospodarki magazynowej i sprzedażowej
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kęty (małopolskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ/CZYNNOŚCI PRZEDSTAWICIELA AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 3 400 PLN

- obsługa klienta w zakresie przyjmowania zamówień, kontroli realizacji zleceń- wereyfikacja dok. otrzymanych od klienta- budowa pozytywnego wizerunku firmy- obsługa kandydatów do pracy z Ukrainy- kompletowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wronki (wielkopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Koło (wielkopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY-ROBOTNIK BUDOWLANY - do 13 PLN

Montaż szalunków systemowych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DZIAŁU PENITENCJARNEGO - 997,4 PLN

asystent działu penitencjarnego
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STOMATOLOG - od 1 850 PLN

Opieka stomatologiczna profilaktyka i leczenie somatologiczne. Znajomość języka angielskiego, ukraińskiego i rosyjskiego konieczna z uwagi na potrzebę komunikacji z pacjentami nie znającymi języka polskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Słubice (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów,archiwizacja dokumentów,wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Osieczna (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - do 520 PLN

Wykształcenie średnie mile widziane; wymagane doświadczenie zawodowe; umiejętność malowania artystycznego paznokci oraz wykonywania paznokci akrylowych; Zakres obowiązków: wykonywanie czynności pielęgnacyjnych paznokci i innych czynności związanych z manicure; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice, Centrum Handlowe Forum;
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ- SKLEP LAKIERNICZY - od 1 850 PLN

-sprzedaż lakierów, farb i art. przemysłowych,doradctwo w wyborze kolorystyki, przyjmowanie i realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Niepołomice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wyrabianie i rozwałkowywanie ciasta na pierogi, gotowanie, mielenie,, krojenie, wysmażanie, chłodzenie i zamrażanie, obgotowywanie i sortowanie pierogów.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

TRENER - od 25 PLN

Organizacja szkoleń zaleconych przez pracodawcę, szkolenie zespołu anglojęzycznego, bezpośrednik kontakt z uczestnikami szkolenia.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - do 2 000 PLN

- opracowywanie ofert handlowych,- monitoring inwestycji,- doradztwo klientom,- aktywne pozyskiwanie klientów poprzez telefon i osobiste spotkania,- negocjowanie warunków zamówień i nadzór nad ich realizacją,- budowanie relacji biznesowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Będzin (śląskie)

Wybierz miejscowość