Praca ELEKTRYK Żary 105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ Żary

Miejsce pracy:
Domańskiego 2, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: - wg zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE SEP DO 1KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy w zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ Żary

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Mieszka I 15, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv z załącznikami

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Mieszka I

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Szpital z przychodnią

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariola Majewska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*