Praca FLORYSTA-SPRZEDAWCA Kielno kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: 1. Zapoznanie się z narzędziami florystycznymi i materiałami wykorzystywanymi przy tworzeniu aranżacji florystycznych.2. Przygotowywanie kwiatów do sprzedaży (oczyszczanie i pielęgnacja kwiatów).3. Omówienie środków chemicznych przedłużających żywotność roślin.4. Nauka komponowania bukietów okolicznościowych (spiralnie, na stelażach).5. Techniki tworzenia wiązanek, metody zabezpieczania kwiatów, tworzenie butonierek i bransoletek.6. Typy aranżacji kwiatowych w obiektach (dekoracje kościołów, sal weselnych).7. Sposoby wiązania wstążek i ich miejsce w wiązance.8. Wypisywanie szarf pogrzebowych.9. Tworzenie wiązanek na liściach, na floretach, na podkładach świerkowych, wieńców, wiązanek sztucznych.10. Zapoznanie się z materiałami do wykonywania dekoracji kwiatów oraz kompozycji w naczyniach.11. Omówienie gatunków kwiatów doniczkowych i ich pielęgnacja.12. Komponowanie kwiatów w koszach.13. Kompozycje w koszach z kwiatów ciętych, metody i style.

Data publikacji: 2016-04-13

Lokalizacja: Kielno (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kielno, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Zapoznanie się z narzędziami florystycznymi i materiałami wykorzystywanymi przy tworzeniu aranżacji florystycznych.2. Przygotowywanie kwiatów do sprzedaży (oczyszczanie i pielęgnacja kwiatów).3. Omówienie środków chemicznych przedłużających żywotność roślin.4. Nauka komponowania bukietów okolicznościowych (spiralnie, na stelażach).5. Techniki tworzenia wiązanek, metody zabezpieczania kwiatów, tworzenie butonierek i bransoletek.6. Typy aranżacji kwiatowych w obiektach (dekoracje kościołów, sal weselnych).7. Sposoby wiązania wstążek i ich miejsce w wiązance.8. Wypisywanie szarf pogrzebowych.9. Tworzenie wiązanek na liściach, na floretach, na podkładach świerkowych, wieńców, wiązanek sztucznych.10. Zapoznanie się z materiałami do wykonywania dekoracji kwiatów oraz kompozycji w naczyniach.11. Omówienie gatunków kwiatów doniczkowych i ich pielęgnacja.12. Komponowanie kwiatów w koszach.13. Kompozycje w koszach z kwiatów ciętych, metody i style.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy