Praca FLORYSTA Sztum kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fisklanej; układanie wiazanek; przygotowywanie i wykonwyanie dekoraci;zmienianie wody w kwiatach; obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sztum

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Zawadzkiego 11, 82-440 Dzierzgoń, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wniosek o zorganziowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach POWER

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Dzierzgoń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierzgoń

Ulica pracodawcy: Zawadzkiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZEF KUCHNI WŁOSKIEJ - do 11,46 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI WŁOSKIEJ, ZAPEWNIANIE NALEŻYTEGO FUNKCJONOWANIA PUNKTU GASTRONOMICZNEGO; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI WŁOSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; ROZKŁAD CZASU PRACY: 11 GODZIN DZIENNIE W CIĄGU 6 DNI W TYGODNIU;
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Sierpc (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA - REJESTRATORKA - od 1 850 PLN

Świadczenie usług medycznych w zakresie pielęgniarskim w gabinecie okulistycznym, rejestrowanie pacjentów, dbanie o odpowiedni stan sanitarno - epidemiologiczny w miejscu pracy, obsługa komputerowa programu medycznego.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Jasło (podkarpackie)

DZIENNIKARZ - FOTOREPORTER - do 2 000 PLN

przygotowywanie materiałów dziennikarskich do wydania drukowanego i internetowego,gazety,montaż wideo i obróbka zdjęć
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - od 2 000 PLN

Chłodnictwo i klimatyzacja, rysunki techniczne, ofertowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wydawanie i przyjmowanie towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żary (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 462,5 PLN

rózne prace przy pielęgnacji pomidorów, zbiorze oraz sortowaniu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ostrówik (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

kierowca zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Sprzedawca-kasjer/ nabór staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pabianice (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Grabik (lubuskie)

MŁODSZY KONSULTANT DS. BIZNESOWYCH - od 6 951 PLN

analizowanie rynków wskazanych przerz klienta,bezpośredni kontakt w zespole hoszpańsko i holendersko języcznym
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wymiana i uzupełnianie znaków drogowych, malowanie i oznakowanie miejsc parkingowych, pielegnacja terenów zielonych oraz obiektów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Miedźna (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków (kuchnia chińska), obróbka wstępna surowców, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie kontrahentów na terytorium Polski, Rosji, Armenii. Pozyskiwanie osób do podpisywania kontraktów do udzielania pożyczek. Przygotowywanie i podpisywanie umów z kontrahentami z Armenii, Rosji i Polski.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Piła (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 050 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Chojnice (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

ewidencja księgowa dokumentów, dekretacja dokumentów, kontakt z klientami, sporządzanie raportów i analiz, wystawianie faktur, inne prace biurowo-administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Częstochowa (śląskie)

OGRODNIK - od 2 000 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Grodków (opolskie)

ASYSTENT USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

Asystent usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Rzepin (lubuskie)

ASYSTENT POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

- monitorowanie rynku nieruchomości,- wprowadzanie ofert do systemu komputerowego,- umawianie spotkań z klientami,- obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości, wspieranie personelu placówki w sprawie opieki nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Zielona Góra (lubuskie)

ŚLUSARZ - od 2 300 PLN

prace ślusarskie w metalu, wiercenie, szlifowanie, gwintowanie części elementów wyposażenia sklepówpraca na umowę na czas nieokreślony, praca jednozmianowa w godzinach 7:00-15:00oferta dostępna w sali F
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Radwanice (dolnośląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie terminarza spotkań, prowadzenie Podstawowej korespondencji w imieniu zarządu, bieżące wsparcie administracyjne, organizacja spotkań służbowych, spotkań wewnetrznych i zewnetrznych, rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej, obsługa klienta, archiwizacja , realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

KURIER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

- obsługa klienta- pozyskiwanie nowych klientów- układanie towarów na półkach sklepowych- wprowadzanie towarów do bazy komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR OBUWNICZYCH URZĄDZEŃ SZWALNICZYCH - do 12 PLN

planowanie zamówień, praca przy składaniu cholewek w gotowe zamówienie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Czerwieńsk (lubuskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 250 PLN

Księgowanie dokumentów do PKPiR oraz ewidencji VAT, przygotowywanie zestawień raportów, sporządzanie list płac i dokumentó kadrowo-płacowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Grabów nad Prosną (wielkopolskie)

KRAWIEC - do 2 000 PLN

Zszywanie elementów z tkanin, całe sztuki, krawiectwo lekkie i ciężkie. 40 godzin pracy tygodniowo. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wrocław (dolnośląskie)