Praca FLORYSTA/SPRZEDAWCA Ciechanów Kwiaciarnia "RÓŻA" Monika Jakóbowska

Gen. Mieczysława Smorawińskiego 2, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
układanie i sprzedaż bukietów i wiązanek z kwiatów ciętych i sztucznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciechanów

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie- średnie zawodowe, doświadczenie zawodowe- 1 rok, umiejętność kasy fiskalnej, zdolności plastyczne.

Nazwa pracodawcy: Kwiaciarnia "RÓŻA" Monika Jakóbowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Ulica pracodawcy: Gen. Mieczysława Smorawińskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*