Praca FIZJOTERAPEUTA Zaździerz Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów w Zaździerzu Kruszewska Edyta

Miejsce pracy:
09-520 Zaździerz, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi niepełnosprawnymi.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 1800zl netto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zaździerz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łąck

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fizjoterapeuta

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane uprawnienia

Nazwa pracodawcy:
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów w Zaździerzu Kruszewska Edyta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na rozmowę. Wstepnie kontakt telefoniczny: 604-518-682 w godz. 13-19.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 13-19

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płocki

Gmina pracodawcy: Łąck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zaździerz

Profil działalności pracodawcy: ośrodek wypoczynkowy.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta