Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: terapie manualne z urządzeniami Indive Activ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe magister Fizjoterapii, umiejętności: PNF, powięzie, punkty spustowe, Indibe, kurs PNF, Indibe Activ

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Goleszów (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

- obsługa urządzeń sklepowych-regulowanie płatności -obsługa Klientów W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kowalewo (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie bukietów i wiązanek okolicznościowych, wieńców, obsługa klienta, sprzedaż detaliczna, obsługa komputera, terminalu, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzebinia (małopolskie)

STARSZY INŻYNIER DS. OPAKOWAŃ - do 10 200 PLN

Udział w rozwoju nowych formatów opakowań dla wyrobów czekoladowych z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, wzrostu poprzez innowacje oraz satysfakcji konsumenta poprzez:Projektowanie nowych koncepcji opakowań Zarządzanie projektamiWpływ na zarządzanie ryzykiemRozwijanie alternatywnych rozwiązań i podnoszeniem efektywności opakowańRozwijanie prototypów dla badań marketingowych i rynkowych we współpracy z odpowiednimi agencjami / dostawcamiEfektywną komunikację i współpracę z kolegami z innych działówWspółpracę z lokalnymi, regionalnymi i globalnymi działami badawczo-rozwojowymiKonsultacje z ekspertami i naukowcami z innych krajów.Miejsce pracy: Czekoladowa Bielany WrocławskieKontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

prace interwencyjneobsługa kasy, komputera i krajalnicy, aktywna sprzedaż, wycena towaru, utrzymanie porządku w sklepie
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Mysiadło (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą w celu transportu ładunku(drobiu rzeźnego), dbanie o dobre warunki przewozu drobiu, w razie konieczności przewietrzanie naczepy; doświadczenie powyżej 5 lat na podobnym stanowisku; miejsce pracy: Opole
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Strzelce Opolskie (opolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy wykańczaniu domów prefabrykowanych, dyspozycyjność ze względu na realizację budów na terenie całego kraju, prace ogólnobudowlane (murarstwo, w razie potrzeb prace dekarskie); doświadczenie w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Jemielnica (opolskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

odbiór wyrobów z taśmy produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Skawina (małopolskie)

POMOCNIK - od 1 600 PLN

zastępowanie prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami z Chin, przygotowywanie , negocjowanie i podpisywanie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

codzienne bieżące utrzymanie czystości,koszenie zieleni, wycinka zakrzaczenia przy pasach drogowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH Z JĘZYKIEM ARABSKIM - od 2 000 PLN

obsługa klientów z krajów arabskich, składanie ofert, prowadzenie korespondencji mailowej, kontakt telefoniczny
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KELNERA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Gniezno (wielkopolskie)

STAŻ - MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

wykonywanie infrastruktury światłowodowej w technologii mikrokanalizacji, wdmuchiwanie kabli światłowodowych, rozszycia kabli łatweg odostepu, towrzenie połączeń trwałych i rozłączalnych, montaż i zbrojenie muf i skrzynek rozdzielczych, pomiar OTDR
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 900 PLN

Rozlewanie, zakręcanie, etykietowanie, pakowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

STAŻ - uczestnictwo w pracach realizowanych przez firmę zarówno w obszarze techniczno-projektowym, jaki przy fizycznym wykonywaniu robót budowlano-montażowych, przygotowywanie i kontrolowanie robót budowlanych i instalacyjnych, zamawianie i dostawa materiałów budowlanych, dbanie i nadzorowanie serwisu sprzętów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż art. dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Grójec (mazowieckie)

DZIENNY OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi, dbałość o bezpieczeństwo, czuwanie nad prawidłowym rozwojem fizycznym, intelektualnym i społecznym dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kutno (łódzkie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - do 1 850 PLN

Montowanie instalowanie instalacji grzewczych c.o. i dodno kanalizacyjnych, gazowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Rzyki (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 349 - od 2 000 PLN

obieranie warzyw, mycie naczyń pomoce kuchenne
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Namysłów (opolskie)

SPRZĄTACZ - 997,4 PLN

zamiatanie oraz czyszczenie terenów na i przy posesjach, w ciagach komunikacyjnych, piwnic, częsci wspólnych, chodników. usówanie szkód po awariach, grabienie terenu, wystawianie pojemników na śmieci.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasjerska.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chotomów (mazowieckie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 925 PLN

opieka nad osobami starszymi i chorymi
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bolesław (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgzodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żuromin (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa zwierząt futerkowych - norek
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Rakowo (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 400 PLN

prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej i obsługa pasażerów
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu produktów do obróbki termicznej, obsługa urządzeń do gotowania.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru do kontrahentów, prace porządkowe(osoba dyspozycyjna)
4Workers Przemysław Sztuczkowski - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

POWER OSOBA DO PAKOWANIA I WYSYŁKI TOWARU/ PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

dla osób do 30 r.ż. nauka pakowania modeli ( figurki do gier), przygotowywanie wysyłki, obsługa programów Poczty Polskiej i FedEX, pod opieką wykonywanie i obróbka zdjęć oraz filmow reklamowych na stronę www oraz kanał Youtube, nauka obsługi aparatu fotograficznego oraz kamery, programy GIMP oraz sony Vegas Studio, samodzielne prowadzenie social media Firmy- Instagram, Youtube, facebook oraz inne portale
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Sanok (podkarpackie)