Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: terapie manualne z urządzeniami Indive Activ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe magister Fizjoterapii, umiejętności: PNF, powięzie, punkty spustowe, Indibe, kurs PNF, Indibe Activ

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KUCHARZ (KUCHNI ARABSKIEJ) - od 1 850 PLN

przyrządzanie potraw kuchni arabskiej, przygotowanie kebaba
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łęczna (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

Szycie indywidualne strojów kapielowych i płaszczy. Umiejetność obsługi maszyn : stebnówka, overlock, dwuigłówka płaska, dwiugłówka drabinkowa, cykcak, rygiel, lamowarka
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wydrzyn (łódzkie)

STAZ/POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- wykonywanie prac murarskich, tynkarskich, malarskich- montaż okien, drzwi- wykonywanie dociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Nowa Sól (lubuskie)

F-KASJER, SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, przyjęcia towaru, układanie towaru, metkowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Chojnów (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie wyrobów odzieżowych z obsługą maszyn
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Zgierz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe w Urzędzie Gminy oraz jednostkach i placach do nich przyległych, utrzymanie czystości i porządku i estetyki na terenie Gminy Jabłoń
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Jabłoń (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż produktów piekarniczych i cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie na overloku, stebnówce, renderówce, wszywanie zamków, drobne przeróbki krawieckie, dla chętnych szycie całościowe
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER ELEMENTÓW FASADOWYCH - od 1 800 PLN

MONTAŻ FASAD, PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI FASAD, SZTUKATERIA;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY NA RUSZTOWANIU, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO; ISTNIJE MOŻLIWOĆ ZAKWATEROWANIA, PRACA RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór na części zasadnicze półtusz wieprzowych, wykrawanie elementów zasadniczych, na mięsie, drobne konserwowanie sprzętu stosowanego przy rozbiorze i wykrawaniu półtusz wieprzowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kutno (łódzkie)

PRACOWNIK MASARNI - od 2 200 PLN

POMOC W ETAPACH PRACY NA POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁACH MASARNI.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Dąbrowa (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru, układanie towaru na półkach, realizacja recept, wykonywanie leków
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kielce (świętokrzyskie)

STOLARZ - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa maszyn stolarskich, montaż stelaży.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Zielone Kamedulskie (podlaskie)

HANDLOWIEC DO DZIAŁU ZAGRANICZNEGO (ŻAGAŃ, PODRÓŻE SŁUZBOWE, AFRYKA WSCHODNIA) - od 1 850 PLN

Poszukiwnie i pozyskwanie klientów, realizacja planów sprzedazy, analiza rynku konkurencji, przygotowanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Żagań (lubuskie)

REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - od 3 500 PLN

Kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego.
LEGION CK Sp. z o.o. - 2015-12-21 - Kraków (małopolskie)

PROGRAMISTA C# - od 4 500 PLN

JW.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - do 9,5 PLN

sortowanie odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - 997,4 PLN

- prace pomocnicze,- prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Piła (wielkopolskie)

ASYSTENT DORADCY TECHNICZNEGO - od 1 850 PLN

Zapoznanie z programem handlowym oraz oprogramowaniem kosztorysów napraw pojazdów. Analiza techniczna. Przygotowanie do wykonywania pracy na stanowisku doradcy technicznego.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Płock (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 1 OSOBA - od 1 900 PLN

obsługa klientów w punkcie handlowym
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kowale (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

PP RPO nie wyd skier.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POMOC PIELĘGNIARSKO-OPIEKUŃCZA - od 1 850 PLN

Mycie chorych, karmienie, pielęgnacja, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

praca umysłowa, samodzielne księgowanie faktur zakupu, wystawianie faktur sprzedaży, samodzielne księgowanie wszelkich dokumentów księgowych w ramach potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

Montaż instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjnych oraz spawanie gazowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA - od 11 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Roboty budowlane ( zbrojenia, murowanie)
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Świeszyno (pomorskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-organizowanie poczty przychodzącej i wychodzącej- wystawianie faktur- kontakt z klientami w języku angielskim lub niemieckim- księgowanie dokumentów- obsługa programu Rewizor 6+- praca zlecona przez opiekuna stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Sól (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed