Praca KELNER Lidzbark Warmiński kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z dokumentami przychodowymi i rozchodowymi, przygotowywanie towarów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych w zespole lub samodzielni z przaewagą prac dekarskichi prac posadzkarskich
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Kiertyny Wielkie (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Częstochowa (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Strzelce Wielkie (łódzkie)

OPERATOR PRAS KUŹNICZYCH - od 1 850 PLN

prace zlecone przez kierownika zaklładu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kraśnik (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

prospecting - tworzenie list potencjalnych klientów,prowadzenie rozmów telefonicznychgodz. 9-17branża: ubezpieczenia
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

dyspozycujność ze względu na realizację budów na terenie całego kraju; pomoc przy wykończeniu pokryć dachowych oraz prace ogólnobudowlane; doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Jemielnica (opolskie)

KSIĘGOWY - do 1 850 PLN

prowadzenie spraw księgowych w dużej firmie zajmującej się branżą oświetleniową i elektryczną
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Chorzów (śląskie)

SPAWACZ - ŚLUSARZ - od 2 200 PLN

spawanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Złotoryja (dolnośląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Drawno (zachodniopomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zakopane (małopolskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 5 000 PLN

Prowadzenie pełnej ksiegowości spółki.
kontakt przez PUP - 2017-10-11 - Olesno (opolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Górzyn (lubuskie)

KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości- rozliczenia z ZUS i US, aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów, dekretowanie i księgowanie dokumentów, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych(US, ZUS, GUS, NBP), potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, sprawy kadrowo-płacowe
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Sieradz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA METALI SZLACHETNYCH - od 2 500 PLN

profesjonalna obsługa klienta i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę (złoto, srebro)
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa kasowa klientów, sprzadaż produktów bankowych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Małdyty (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta przychodzącego do biura oraz przez telefon;2. Organizacja spotkań sprzedawcy z klientami;3. Obsługa wewnętrznego systemu sprzedaży;4. Obsługa korespondencji mailowej i tradycyjnej;5. Dostarczanie / odbieranie dokumentacji od klientów.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Gryfino (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Krzyżanowo (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW - do 1 850 PLN

- sporządzanie cyklicznych raportów realizacji zakupów oraz innych niestandardowych raportów na potrzeby Działu Zakupów, - wspieranie kupców w przeprowadzaniu analiz rynku, produktów i dostawców, - nadzorowanie centralnego systemu zarządzania umowami i archwiizacja umów, - zarządzanie bazami danych zakupowych i kontrola standardów dokumentacji zakupowej, - wspieranie analityka w przeprowadzaniu testów w systemie SAP oraz wdrażanie zmian systemowych mających na celu usprawnienia działania Działu Zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 400 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWACZE I PORZĄDKOWE, NIWELACJA TERENU, PRACE WYKOŃCZENIOWE, PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW I URZĄDZEŃ DO PRAC BUDOWLANYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE ZAWODOWE, OBSŁUGA MASZYN BUDOWLANYCH, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, PRACE NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3M, 12 MIESIĘCZNY STAŻ STANOWISKOWY
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DO SPRAW REALIZACJI PROJEKTÓW - od 8 500 PLN

Wdrażanie zorganizowanego procesu zarządzania projektem w firmie, utrzymywanie bardzo dobrej relacji biznesowej z klientami, odpowiadanie na zapytania pracowników i wsparcie w zakresie wdrażanych projektów, analiza zgłaszanych propozycji ulepszenia procesów i nadawanie kategorii ważności planowanym zmianom, przygotowywanie raportów szacunkowych dla rozwoju firmy
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kraków (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa rejestracji pacjentów; przyjmowanie zgłoszeń pacjentów i ustalenie terminów świadczenia usług oraz tworzenie terminarza wizyt, potwierdzenie umówionych wizyt,prowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji zdrowotnej pacjentów w róznych układach klasyfikacyjnych, prowadzenie rolczeń i kalkulacji finansowych wykonywanych usług, wystawianie paragonów, faktur i zaświadczeń; sporzadzanie okresowych sprawozdań statystycznych, finansowych;przekazywanie informacji o usługach zdrowotnych;organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż,ergonomi i ochrony środowiska, dbanie o porządek na stanowisku pracy, dostarczanie dokumentacji do działu księgowości
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Łuków (lubelskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

praca na obrabiarkach sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lublin (lubelskie)

WOŹNY - od 1 260 PLN

Dbanie o czystość i porządek wokół żłobka, naprawy drobnego sprzetu i wszelkie lekkie prace pracownika gospodarczego, prace na ogrodzie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY (12/12) - od 2 000 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy oraz orzeczonym stopniem niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Zabrze (śląskie)

MURARZ/TYNKARZ - od 2 500 PLN

Prace na budowie
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Krzepice (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość