Praca ELEKTRYK Trąbki Wielkie ENERGOTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Towarowa 3, 83-034 Trąbki Wielkie, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- Wykonywani instalacji elektrycznej na budowach,- Kontakt: telefoniczny 502-028-915; e-mail: biuro (at) energoter.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 430 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trąbki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trąbki Wielkie

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 430 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy:
ENERGOTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: 8

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Trąbki Wielkie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trąbki Wielkie

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*