Praca ELEKTRYK Kwidzyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wsparcie działu technicznego w zakresie reklamacji, naprawa urządzeń

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Projekt Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim II współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych projekty Powiatowych Urzędów Pracy, Poddziałanie 5.1.2.- Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Grupę docelową w projekcie stanowią osoby pozostające bez pracy zarejestrowane w PUP Kwidzyn, dla których został ustalony profil pomocy II (z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia), należące co najmniej do jednej z poniższych grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami - osoby długotrwale bezrobotne - osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej).

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.igoltech.com.pl

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Przedsiębiorstwo IGLOTECH powstało w Kwidzynie w 1993 r. jako spółka cywilna (obecnie spółka jawna), założona przez dwie osoby: Leszka Bystrzyckiego oraz Rafała Ostrowskiego. Celem powstania spółki było stworzenie centrum zaopatrzenia technicznego dla przedsiębiorstw związanych z chłodnictwem i klimatyzacją. Znaczne tempo rozwoju firmy IGLOTECH możliwe było dzięki szybkiemu wzrostowi popytu rynkowego na urządzenia, wśród nowopowstałych i istniejących przedsiębiorstw, wprowadzających nowe technologie produkcyjne. Przedstawienie oferty, zgodnej z oczekiwaniami klientów, przyczyniło się do pozyskania stałej grupy odbiorców, a także stworzenia pozytywnego wizerunku na lokalnym i ogólnopolskim rynku. Utworzone zostały oddziały w Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. W celu kompleksowego zaspokajania potrzeb zgłaszanych na rynku poszerzono działania o nowe dziedziny. W związku z tym zakres oferty objął dodatkowo urządzenia wentylacyjne, automatykę przemysłową i aparaturę elektryczną. W kwietniu 2003 r. IGLOTECH rozpoczął produkcję agregatów skraplających, na bazie sprężarek Copeland oraz Maneurop. Dzięki temu oferta IGLOTECH stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zastosowanie najwyższej jakości komponentów oraz dokładne, estetyczne wykonanie, przy zachowaniu przystępnej ceny to główne zalety tych produktów. W kolejnych latach zakres produkcji poszerzył się o rozdzielnice zasilająco-sterujące,agregaty skraplające i zespoły sprężarkowe w obudowie oraz schładzacze cieczy. Obecnie Przedsiębiorstwo IGLOTECH posiada stabilną pozycję na rynku, który obsługuje. Nowoczesne rozwiązania organizacyjne i logistyczne, a także dokładna analiza rynkowa, wyczulenie na potrzeby klientów oraz możliwość elastycznego dostosowania się do zmian, pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.Dnia 27 października w Radomiu został otworzony kolejny punkt dystrybucyjny oferujący asortyment z branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz elektrotechnicznej.Dnia 9-go września 2011r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego II-go oddziału Iglotech w Warszawie. Nowy oddział zlokalizowany jest w podwarszawskich Ząbkach.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy