Praca ELEKTRYK Piaszczyna GAMAWIND Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
77-207 Piaszczyna, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
montowanie, diagnozowanie i naprawa instalacji, podzespołów oraz urządzeń elektrycznych, lokalizowanie uszkodzeń oraz wykonywanie napraw itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 485 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaszczyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Miastko

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 485 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: GAMAWIND Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Jana Pietrusińskiego 4, 61-418 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Adres strony pracodawcy: http://www.gamawind.pl/

Ulica pracodawcy: Jana Pietrusińskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Realizacji innowacyjnego projektu z zakresu odnawialnych źródeł energii "Gorzelnia zintegrowana z biogazownia o mocy 2 MW, w m. Piaszczyna, gm. Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie".

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - 2 200 - 3 200 PLN

Utrzymuje w sprawności technicznej maszyny i urządzenia produkcyjne, Utrzymuje w sprawności instalacji elektrycznej, Usuwa zaistniałe lub zauważalne nieprawidłowości maszyn. Prowadzi kontrolę sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, Prowadzi stałą kontrolę urządzeń roboczych, ochronnych, odgromowych oraz zerowania napędu elektrycznego i na bieżąco usuwa nieprawidłowości i usterki.Spotkanie Informacyjno- Rekrutacyjne Ząbkowice Śl. 15.12.2016 Godz. 10.00 Miejsce Spotkania: Starostwo Powiatowe, ul. Bolesława Prusa 5, Ząbkowice Śl. (sala konferencyjna nr 206)
MASFROST ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-03 - Ziębice (dolnośląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

wg obejmowanego stanowiska pracy
" GRANSS " Marek Wolski i Adrian Chachaj s.c. - 2016-07-07 - Miastko (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kościelec (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Rozprowadzanie instalacji elektrycznej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń.
ZAKŁAD PRODUKCJI KONSTRUKCJI "MOSTOSTAL ROPCZYCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Ropczyce (podkarpackie)

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - od 2 300 PLN

Realizacja zadań wynikających z ustawy o pomocy społecznej oraz o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie - 2016-01-27 - Bytów (pomorskie)

prace elektryczne
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Wysokiński Grzegorz - 2016-04-19 - Świętochłowice (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji w celu utrzymania ruchu (produkcji) na poziomie elektryki. Czytanie rysunku technicznego. Projektowanie sieci elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Andrychów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Studzienice (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych oraz konserwacja i naprawy instalacji elekrtycznychoraz urządzeń w celu diagn. ich stanu technicznego
WKI Tegafol sp. z o.o. - 2016-11-28 - Wełtyń (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Sztum (pomorskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, wykonywanie przeglądów elektrycznych i piorunochronnych, wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych do 1 kv
dBP PRODUCTS Sp. z o.o. - 2016-12-13 - Rawicz (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 3 500 - 3 800 PLN

bieżące usuwanie awarii elektrycznych
"PAKS`D" Sp. z o. o. - 2016-03-11 - Siewierz (śląskie)

wykonywanie prac związanych z utrzymaniem instalacji, urządzeń elektrycznych i technicznych na terenie zakładu, montaż instalacji elektrycznych, instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii kablowych, przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki i pneumatyki
INCANA S.A - 2016-03-29 - Ścinawa (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 2 750 PLN

WYKONYWANIE I RENOWACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ,WYKONYWANIE PRZYŁĄCZEŃ ELEKTRYCZNYCH, USUWANIE USTEREK; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA PODSTAWOWOA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO;
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 10 000 PLN

doświadczenie na ww stanowisku min.2 lata, aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
"PBO - CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

Produkcja wędlin i wyrobów garmażeryjnych
Rudolf Schubert-"Forwark Otnoga" - 2016-11-16 - Otnoga (pomorskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrzynych, kablowe instalacje przemysłowe
ELEKTRO-INSTAL Piotr Niżyński - 2016-03-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

"ENMAG EG" Sp. zo.o. - 2016-05-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

Praca na budowie, w delegacji. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
B&B ANDRZEJ BELA Linia - 2016-04-29 - Linia (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

Nadzór nad pracami pod liniami energetycznymi, dokumentacją, uzgadnianie warunków, podpisanie umów pod wykonanie prac zleconych (wycinka).
PHU Usługi Leśne Pańczyk Michał - 2015-11-26 - Nielisz (lubelskie)

REFERENT DO SPRAW ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA ZASOBAMI FIRMY - od 2 300 PLN

Wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, znajomość mechaniki branży pojazdowej. Do obowiązków będzie należeć składanie zamówień na części samochodowe, przyjmowanie zleceń na usługi, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bytów (pomorskie)

montaż,konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Proferora Zbigniewa Religii w Słubicach Sp. z o.o. - 2016-02-23 - Słubice (lubuskie)

ELEKTRYK - od 13 PLN

prace konserwacyjno-naprawcze zakładowej instalacji elektrycznej, usuwanie usterek
T.B. FRUIT POLSKA Sp. z o.o. S.K.A - 2016-05-23 - Dwikozy (świętokrzyskie)

Montaż elementów elektrycznych w lampach , montaż sterowników, sprawdzanie połączeń
OTLKA ANDRZEJ PUSTELNIK - 2016-10-28 - Trzebiatkowa (pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

pracownik stacji paliw, obsługa klientów, sprzedaż paliw i towarów
Stacja Paliw "JDG" Jarosław Góral - 2016-02-15 - Suchorze (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ZGODNIE ZE ZŁOŻONĄ OFERTĄ
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Bytów (pomorskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych, kucie bruzd, wnęk pod rozdzielnice, otworów pod puszki, przebijanie otworów, układanie i łączenie przewodów, przygotowanie do odbioru i uruchomienia instalacji, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Ostroszowice (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 493 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych na terenie Torunia
O.S.TEL Maciej Żółkiewicz - 2016-09-08 - Toruń (kujawsko-pomorskie)