Praca ELEKTROMONTER NA BUDOWIE Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: elektromonter na budowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER NA BUDOWIE

Data zakończenia pracy: 04.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: predyspozycje- do pracy,badania na wysokość

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOIWNIK SPRZĄTAJĄCY ( 16 PJ.) - od 2 050 PLN

sprzątanie powierzchni biurowej,sanitarnej, socjalnej, produkcyjnej. Wycieranie kurzy, mycie poidłóg,mycie okien, bieżące utrzymanie czystości w sanitariatach.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wiązowna (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH I URZĄDZEŃ POKREWNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ziemnych związanych z budową infrastruktury sieci światłowodowych,wykonywanie przyłączy do sieci Internet klientów końcowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Częstochowa (śląskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC - do 3 200 PLN

sporządzanie listy płac, odprowadzanieskładek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie, sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów, analizy płacowe
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Konin (wielkopolskie)

RECEPCJONISTKA/ POKOJOWA - od 1 850 PLN

praca w godz od 7:00-15:00 lub 9:00- 17:00zakres obowiązków do uzgodnienia z pracodawcą .
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Białogard (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obróbka drewna, pomoc przy montażumebli, wykonywanie prac stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Olkusz (małopolskie)

ORGANIZATOR IMPREZ SPORTOWYCH - 997,4 PLN

organizowanie imprez sportowo - rekreacyjnych, przygotowanie kalkulacji imprez
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu - Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach
kontakt przez PUP - 2016-09-17 - Katowice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

STAŻ w firmie Pracownia Badań Psychologicznych Harmonia Katarzyna Dalka.Program stażu do zapoznania w pokoju 35.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA/HANDLOWIEC - od 1 500 PLN

SPRZEDAŻ OBUWIA ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW ITP.KONTAKT Z KLIENTAMI Z ZAGRANICY. JEST TO PRACA NA RYNKU- TRUDNE WARUNKI.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Skierniewice (łódzkie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

tworzenie opisów produktówtworzenie treści marketingowychobsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Pniewy (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Ewidencja, remont, skup palet drewnianych.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Zakręt (mazowieckie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - do 2 010 PLN

montaż przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, sprawdzanie szczelności przewodów, praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

Praca na kasie oraz obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Komorniki (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Warszawa (mazowieckie)

OGRODNIK, PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 100 PLN

pracy ogrodniczy terenów zieleni, pracy porządkowy, pielęgnacja ogrodów.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

dynamiczne wyważanie części maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ASYSTENT/KA ZARZĄDU - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu i interesantów, sporządzanie oraz przygotowywanie dokumentacji, organizacja spotkań
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie potraw: kebab, lody, gofry, obsługa kasy fiskalnejWYMAGANIA:mile widziane doświadczenie zawodoweOferta dla osób zarejestrowanych powyżej 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Rusinowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - do 2 200 PLN

operator maszyn wycinających (produkcja opakowań)
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KIEROWCA MECHANIK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Dobczyce (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

przygotowywanie hamburgerów
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Bytom (śląskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

-zapoznanie się z trybem i charakterem pracy na dziale Laser,-zaznajomienie się z rodzajem blach,-układanie blach na laserze,-pomoc przy cięciu i gięciu blach,-zdejmowanie wyciętych elementów z lasera,-pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Niepołomice (małopolskie)