Praca ELEKTROMONTER Kaszów kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Łączenie rozdzielni i szaf sterowniczych.

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Kaszów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kaszów, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 05.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne, 1 rok doświadczenia na stanowisku, umiejętności zawodowe, uprawnienia do 1KV

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie