Praca ELEKTROMECHANIK Okuninka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Okuninka, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie, obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych. Dokonywanie przeglądów technicznych oraz instalowanie urządzeń elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Okuninka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Niecała 2, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Prowadzenie obiektu tyrystycznego nad J. Białym

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA OFPR/16/2604 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu - obsługa klientów, kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd sklepu. Praca w Mszanie Dolnej.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Mszana Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food; obsługa klienta;
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Zgorzelec (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER IZOLACJI - od 900 PLN

MONTAZ IZOLACJI, SPAWANIE KONSTRUKCJI WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 5 LAT, UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA, UPRAWNEIINA SPAWACZA
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Porządki po budowie.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - do 2 775 PLN

Zarzadzanie podległą kategorią, produktów, negocjacje warunków umów handlowych, realizacją targetów, marży, sprzedaży, zarządzanie rotacją zapasów na magazynach.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gdańsk (pomorskie)

GLAZURNIK - do 2 700 PLN

wykształcenie zawodowe budowlane, staż pracy 3 lata, umiejętność obsługi maszyn do cięcia płytek, przygotowanie powierzchni i gruntowanie, układanie glazury i terakoty, fugowanie,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lipce Reymontowskie (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażusprzedaż art. elektrycznych i art. gospodarstwa domowego
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Szczekociny (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż stolarki budowlanej podstawowy, montaż ciepły, montaż na konsolach.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

zapoznanie się z asortymentem sklepu,zbieranie informacji o zaopatrzeniu i zapasach towarów,zamawianie towaru,sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowymobsługa klienta i kasy fiskalnejwystawianie faktur,
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Leszno (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa obiegu dokumentów, wprowadzanie informacji do systemu, archiwizacja itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żary (lubuskie)

ZBROJARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek, rozładunek, dokumentacja transportowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

1) Prace biurowe, w tym m.in.: sporządzanie pism, prowadzenie dokumentacji firmowej, obsługa urządzeń biurowych2) Prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, świadectw pracy, zaświadczeń itp.3) Ewidencja czasu pracy (karty czasu pracy miesięczne i roczne, wnioski o urlop, inne nieobecności)4) Układanie i dekretowanie dokumentów księgowych i wprowadzanie ich do systemu księgowego, rozliczanie utargów5) Inne czynności biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Prowadzenie kuchni w restauracji hotelowej. Przygotowywanie obiadów i śniadań. Obsługa imprez okolicznościowych do 200 osób.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Świdnik (lubelskie)

BOSMAN - od 1 850 PLN

- planowanie i realizacja konserwacji jachtu,- uczestnictwo w rejsach jako osoba odpowiedzialna za stan techniczny,- pełnienie wacht,- prace konserwacyjne na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Brzózki (zachodniopomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Stary Helenów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

BUDOWA STANÓW SUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Borkowo (pomorskie)

praca w handlu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed