Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH-PRACE INTERWENCYJNE Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH-PRACE INTERWENCYJNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: do

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pieleęgnacja kwiatów i przygotowanie do sprzedaży, magazynowanie środków do produkcji oraz towaru finalnego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Grabków (łódzkie)

REFERENT DO SPRAW SPRZEDAŻY I ZAKUPU - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, wystawianie dokumentów sprzedaży, ewidencjonowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Sieradz (łódzkie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Nauka zawodu ślusarza
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kutno (łódzkie)

MONTER NA URZĄDZENIACH ELEKTROENERGETYCZNYCH - od 1 850 PLN

monter urządzeń elektroenergetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

wyburzanie murów,ścian,robienie otworów drzwiowych okiennych, stawianie ścian,tynkowanie, transport narzędzi i rusztowań
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Czerchów (łódzkie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

sprzedaż kosmetyków kolorowych marki Inglot
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAWOZÓW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

-wyładunek komponentów nawozu do elewatorów linii,obmiar suplementów nawozu,workowanie granulatu z taśmy,ocena jakości nawozu,dbanie o dobry stan urządzenia.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Krzepice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji oraz montaż i demontaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Pyzdry (wielkopolskie)

REFERENT DZIAŁ. K. I P. + ST FP - 997,4 PLN

-Wykonywanie zleconych zadań admin.-biurowych,- Prowadzenie akt osobowych, kartoteki absencyjnej, ewidencja czasu pracy,- Naliczanie wynagrodzeń pracowników,- Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, i macierzyńskich,- Onsługa programu PŁATNIK,- Obsł. programu kadrowo-płacowego,- Prowadzenie rozliczeń miesięcznych kosztów wynagrodzeń z podziałem na ich rodzaje.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

staż na stanowisku opiekuna medycznego
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Cieszyn (śląskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie; 7 lat doświadczenia zawodowego; zakres obowiązków: pomoc przy udzielaniu świadczeń stomatologicznych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gliwice (śląskie)

TELEMARKETER - 10 - 12 PLN

Sprzedaż usług Orange kierowanych do firm.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK KUCHARZA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Bolków (dolnośląskie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

składanie pociętego drewna, pomoc przy ścince drewna - układanie i sortowanie, sadzenie sadzonek na gruncie leśnym
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Zdziesławice (dolnośląskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

Dozorca
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Pełczyce (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie wkładek obuwniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Łaskarzew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktów do sprzedaży, zawieranie transakcji sprzedaży, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Majdan Górny (lubelskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

- udział w bieżącej działalności firmy,- udział w procesie wykonawczym inwestycji z zakresu budownictwa wielorodzinnego,- czynny udział w procesie nadzoru inwestycyjnego,- wykonywanie przedmiarów/ obmiarów/ zamawiania materiałów dudowlanych,- czynny udział w czynnościach odbiorowych poszczególnych etapów budowy,- pełnienie funkcji pomocnika kierownika budowy,- zapoznanie się ze strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa branży budowlanej w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wieliczka (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 000 PLN

Udział w tworzeniu i aktualizacji bazy danych klientów, udział w tworzeniu ofert dla klientów, rozmowy handlowqe z klientami, obsług aposprzedażowa, udział w działaniach promocyjnych, udzielani epodstaowych informacji o produkcie, podstaowa obsługa sprzedawanych produktów, prace biurowe związane z obsługa dokumentów, wykonywanie zadań realizowanych w ramach projektów przez firmę
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 2 000 PLN

Zrywka drewna załadunek i rozładunek pozostałości zrębowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nowe Guty (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- organizacja pracy biurowej, - przepływ informacji w zarządzaniu biurem, - tworzenie zestawień, - wprowadzanie danych do systemu, - archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA-POMOC NAUCZYCIELA/STAŻ - 997,4 PLN

Sprawowanie wspólnie z nauczycielami opieki nad dziecmi w czasie zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

OPERATOR WALCARKI I PRASY-KLASYFIKATOR - od 2 000 PLN

- kompletowanie pakietów wg schematów;- przygotowywanie mieszanki klejowej;- obsługa pulpitów sterowniczych pras płaskich i giętych;- ustawianie odpowiednich parametrów maszyn zgodnych z realizowanym zleceniem;- pomiary i kontrola jakości wyprasek;- kontrola wzrokowa łuszczki;- umiejętne segregowanie obłogi na odpowiednie klasy;- zaznaczanie i usuwanie ewentualnych ubytków.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Chełmek (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Brzeg (opolskie)

KROJCZY CHLEBA - 997,4 PLN

Krojenie chleba na krajalnicy
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kutno (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY - do 2 100 PLN

Wykonywanie mebli i stolarki meblowej wg. indywidualnych projektów, montaz zabudowy meblowej.Wymagane 2 letnie doświadczenie w zawodzie stolarz meblowy.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Sulejówek (mazowieckie)