Praca ELEKTROMECHANIK Górki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Górki, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prace techniczne, obsługa systemu BMS (oprogramowanie monitorujace prace systemów elektryki, ogrzewania itp.)

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Projekt Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim II współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych projekty Powiatowych Urzędów Pracy, Poddziałanie 5.1.2.- Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Grupę docelową w projekcie stanowią osoby pozostające bez pracy zarejestrowane w PUP Kwidzyn, dla których został ustalony profil pomocy II (z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia), należące co najmniej do jednej z poniższych grup: -osoby w wieku 50 lat i więcej, -kobiety, -osoby z niepełnosprawnościami -osoby długotrwale bezrobotne -osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej).

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.kppt.pl

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Firma działa w branżach: zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie, pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana, działalność wspomagająca edukację, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

- Pomocnicze prace ogólnobudowlane. - Wynagrodzenie: 1850 zł brutto. Umowa o pracę na 6 miesięcy.CV - Kontakt osobisty z Pośrednikiem Pracy w PUP Katowice w celu wydania skierowania.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Katowice (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

kontrola jakości wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lubochnia Dworska (łódzkie)

REFERENT DZIAŁ EGZEK. ADMIN. ST(POWER) I US BAŁUTY - 997,4 PLN

wstępna weryfikacja deklaracji i dokumentów podat.- formalbna ia rachunkowa kontrola deklaracji dokum.- kompletowanie i chronologiczne porządkowanie dok.- analiza i wprowadzanie danycharchiwizacwykonywanie innych prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

praca w charakterze laboranta chemicznego w laboratorium chemicznym
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzeg (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

KELNER- BARMAN - od 2 000 PLN

obsługa klienta, wydawnie i podawanie posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kruszyn (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 50+ - od 2 100 PLN

dozór i ochrona obiektów; wykonywanie obchodów obiektu; kontrola wjazdu i wyjazdu samochodów oraz osób wchodzących na obiekt; wydawanie kluczy oraz przepustek
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

KROJCZY (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa bezpośrednia klienta, programu komputerowego, raport kasowe, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gozdów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, kierunek handel, mile widziana znajomość języka rosyjkskiego, umiejętność nawiązywania kontaktów.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

ciesielstwa, praca z rosyjskojęzycznym brygadzistą w zespole komunikującym się w języku rosyjskim.Mijesce wykonywania pracy: teren całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie min. średnie; co najmniej rok doświadczenia; Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż, doradztwo związane z dopasowaniem najlepszej oferty do potrzeb klienta; samodzielne pozyskiwanie klientów; stałe pogłębianie wiedzy z zakresu produktów finansowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 900 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, dostarczanie towaru do klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Legnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

Znajomość kuchni wschodniej, wyrabianie ciasta na chinkali, lepienie pielmieni, i, manty, wyrabianie makaronu na lagman.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

naprawy pojazdów mechanicznych główne i bieżące
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż okien, drzwi, bram, rolet
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Augustów (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane związane z wnoszeniem budynków.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Drążna (wielkopolskie)

STAŻ - SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń, korytarzy, łazienek, mycie lamperii, okien, ścieranie kurzy,
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Chorzów (śląskie)

SZPACHLARZ - od 1 850 PLN

01/ZP/2016W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Przybiernowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Chorzów (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 188 PLN

księgowanie operacji finansowych z ewidencją pozabilansowąsporządzanie list płac świadczeń, uposażeń i wypłat wynagrodzeń za pracę wrz z należnościami z ZFŚSprowadzenie kasy i dokumentacji kasowejksięgowanie dokumentów finansowych i prowadzenie dokumentacji księgowej dotyczącej Pracowniczej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej przy Komendzie Powiatowej PSS w Wałczusporządzanie sprawozdawczościprowadzenie spraw dotyczących gospodarki mieszkaniowej
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Murowanie budynków, ścian. Wykonywanie elewacji na budynkach
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sichów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz towaru, pomoc na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łomża (podlaskie)

SPEDYTOR - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Warszawa (mazowieckie)

STANOWISKO DS. ARCHWIZACJI I ZAŚWICZEŃ ST FP(K) - 997,4 PLN

- zapoznanie się z topografią archiwum,- przestrzeganie procedur archiwizacji dokumentów,- współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu w sprawie przekazywania dokumentacji do Składnicy AKT,- sprawdzane segregatorów przekazywanych z poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu,- kserowanie dokumentów,- pomoc w przygotowaniu procesu brakowania dokumentacji niearchiwalnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 780 PLN

przyjmowanie dostaw towaru, opisywanie wyeksponowanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, komputera, umiejętność doradztwa w zakresie stylizacji ubrań, obsługa klientów, wprowadzanie towaru do systemu
kontakt przez PUP - 2015-11-12 - Wyszków (mazowieckie)