Praca DZIENNIKARZ, FOTOREPORTER Żukowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żukowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zbieranie i przekazywanie informacji i wiadomości o faktach, wydarzeniach, poglądach i opiniach interesujących opinię publiczną na terenie Kaszub,- utrzymanie kontaktu z instytucjami życia społeczno-politycznego, gospodarczego i kulturalnego,- przeprowadzenie rozmów i wywiadów oraz opracowywanie ich w formie gotowej do publikacji;- utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (czytelnikami) w celu poznania ich zainteresowań i opinii;- wyszukiwanie tematów fotograficznych potencjalnie interesujacych czytelników lokalnego portalu;- wykonywanie zdjęć do fotoreportarzy z imprez i aktualnych wydarzeń na terenie Kaszub;- dokonywanie oceny wykonywanych przez siebie zdjęć

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ, FOTOREPORTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żukowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, humanistyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy